Clicks5K
ŚW.FILOMENA
1

JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

poniedziałek, 15 listopada 2010 roku, godz. 11.00

JEZUS:
Teraz uświadamiasz sobie Prawdę i przyjmujesz Moje Orędzia takimi, jakie są. Pisz to, Moja córko. Szybkość, z jaką realizują się te proroctwa, staje się oczywista dla wszystkich. ...


Antychryst

Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Miejcie się na baczności. Będzie on postrzegany jako posłaniec miłości, pokoju i zgody w świecie. Ludzie będą padać na kolana i oddawać mu cześć. Pokaże wam swoją moc i uwierzycie, że jest ona z Boskiego źródła. Ale nie jest. Będzie was pouczał w sposób, który czasami będzie wydawać się dziwny. Prawdziwi wierzący będą wiedzieli, że nie jest ze Światła. Jego chełpliwa, pompatyczna postawa będzie skryta za czystym złem. Będzie dumnie kroczył i okazywał to, co będzie się wydawało prawdziwym współczuciem i miłością do wszystkich. Za tą fasadą jest pełen nienawiści do was, Moje umiłowane dzieci. Śmieje się za zamkniętymi drzwiami.

Moje dzieci, on was strasznie zmyli. Będzie się wydawało, że jest potężny, pewny siebie, ma poczucie humoru, jest opiekuńczy, kochający i będzie postrzegany jako zbawiciel. Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu. Jego akty terroru będą jawne, tak że wszyscy będą to widzieć. Zniszczy waszą niezależność i przyczyni się mocno do wprowadzenia znamienia – znamienia bestii. Wy, Moje dzieci, będziecie musieli być silni. Nie przyjmujcie tego znamienia, bo jeśli to zrobicie, wejdziecie pod jego diabelski hipnotyczny wpływ.

Wielu umrze za swoją wiarę we Mnie. Nie, nie lękajcie się, bo jeśli cierpicie dla Mnie, we Mnie, ze Mną, jesteście wybrani. Módlcie się, módlcie się, aby nie poddać się jego panowaniu terroru. Powstańcie, walczcie dla Mnie.

Nie pozwólcie antychrystowi, w całym jego przekonującym uroku, pozyskać waszych dusz. Pozwólcie mi trzymać was w Moich Ramionach; utulić was teraz Moją Boską Łaską, aby dać wam siłę do walki o prawdę.

Moja Miłość do was nigdy nie umrze. Nigdy nie powinniście wybierać tej drogi albo i wy będziecie dla Mnie straceni. Będzie to trudne, ale Moim dzieciom zostanie udzielona pomoc – na wiele, wiele sposobów, aby złagodzić wasze cierpienie. Idźcie teraz i módlcie się Moją Koronką do Bożego Miłosierdzia i przygotujcie się do ostatecznej bitwy.

Jezus Chrystus, Król Swojego ludu
Zbawiciel i Sędzia Sprawiedliwy

za: jezusdoludzkosci.pl/2010-11-15-11-0…

______________________________

PROSZĘ,PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony


Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem