Clicks1.1K
ŚW.FILOMENA
2

Prof. Pawłowicz przypomniała sobie o Dekalogu?

(Na zdjęciu: Krystyna Pawłowicz z innymi posłami, podczas obrad Knesetu w Krakowie -27.01.2014r.)

Wygląda na to, że poseł Krystyna Pawłowicz, która w 2016 roku głosowała przeciwko ustawie o wprowadzeniu całkowitej ochrony życia, a w roku bieżącym – za dalszym procedowaniem ustawy liberalizującej prawo aborcyjne (później usiłowała wmawiać, że przez pomyłkę), postanowiła „odrobić” swoje notowania u wyborców… napominając bliżej nieokreślonego kardynała.

We wpisie na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych stwierdziła ona:

„Księże Kardynale, proszę się nie gniewać, ale na żądanie naszych Wyborców i w swoim imieniu to powiem: Proszę nie stosować wobec Polaków uporczywej moralnej przemocy przy użyciu takiej interpretacji zasad naszej wiary, byśmy wbrew jasnemu nakazowi obrony Krzyża, wbrew naszej instynktownej niezgodzie i uzasadnionemu strachowi o nasze życie i bezpieczeństwo – sprowadzali do chrześcijańskiego kraju broniącego się właśnie przed lewacką agresją kulturową – migrantów i uchodźców z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu i „integrowali się” z nimi, skoro pierwszym religijnym celem tych „gości” jest nawracanie innowierców na islam, często przez zastraszanie i terror.

Chrystus zostawił nam nakaz obrony wiary, Chrystus nie nauczał islamu, Chrystus nie był muzułmaninem, ani „uchodźcą” czy „migrantem” w obecnym groźnym i odpychającym znaczeniu i we wrogim dla chrześcijaństwa obecnym kontekście historycznym. Zrównanie Chrystusa z obecnym uchodźcą islamskim, migrantem terroryzującym goszczące go miejsce jest – myślę – nadużyciem wobec naszej wiary i wobec nas. Proszę nas, Księże Kardynale, proislamsko nie agitować i nie zawstydzać „nieprzyjmowaniem uchodźców”, czytaj: Chrystusa. Pamiętamy nakaz Dekalogu – „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną!”

Poza tym Polacy są tym narodem, który ofiarom różnych wojen, proporcjonalnie do swych możliwości pomaga najwięcej. Mamy w Polsce już kilka milionów uchodźców z krajów sąsiednich i dalekich. Mamy ministra, który w zgodzie z wolą Polaków organizuje pomoc polską na miejscu i w krajach sąsiednich, bez potrzeby sprowadzania poszkodowanych do Polski i integrowania z się nimi pod przymusem i w strachu.

Mam nadzieję, że Ksiądz Kardynał nie będzie się gniewał na mnie za powyższy pogląd przedstawiony w imieniu i w interesie – jak pokazują badania – większości Polaków. Dziś bronimy Polskę przed naporem bezbożnych nurtów lewackich i będziemy bronić przed antychrześcijańską agresją islamu, która teraz dokonuje się w Europie, i którą wszyscy przecież ze zgrozą obserwujemy. Proszę nam w tym pomóc i w tym właśnie błogosławić.”


Piękne słowa, ale wyborcy prof. Pawłowicz niewątpliwie mają nadzieję, że będzie ona pamiętała o Dekalogu podczas głosowania nad ustawą o zakazie aborcji eugenicznej. Pożyjemy, zobaczymy…

prawy.pl/64070-prof-pawl…

_______________________________________________________________________________________

PROSZĘ, ZOBACZ:

KRYSTYNA PAWŁOWICZ NA SPOTKANIU KNESETU W KRAKOWIE - 27.01.2014


I PRZECZYTAJ:

Dlaczego 58 posłów PiS podniosło rękę za projektem mordowania chorych dzieci?


PREZYDENT ANDRZEJ DUDA: " Chciałbym, żeby święto 100-lecia odzyskania niepodległości było świętem wspólnym Żydów i Polaków"

100 lat agresji żydowskiej na Polskę

Czy katolik może świętować Chanukę?

Chanuka na Wiejskiej. Zobacz jak w Sejmie obchodzono Święto Świateł

19 grudnia 2017: Chanuka w Senacie

DOBRA ZMIANA !!!

Polska: Ministrowie z PiS biesiadują w jarmułkach


W Polsce proces rejudaizacji / budowy Judeopolonii dzięki „dobrej zmianie” nabrał tempa

Kto nami rządzi J. Kaczyński czy Jonny Daniels ?

Knesset w Krakowie i sprzedawczyki ... ( PREZYDENT ANDRZEJ DUDA ⚠ )

Andrzej Duda: Polska jako państwo zawsze sprzyjała Izraelowi i chcę zapewnić, że nadal sprzyja ⚠

Żydowski mistrz pijaru oczarował serca i umysły polityków PiS


Polska: Ministrowie z PiS biesiadują w jarmułkach

Rabin z Izraela i nasza Beata Szydło podczas żydowskiego "błogosławieństwa" na konferencji w Toruniu - 26.11.2017 r.

Kulisy spotkania prezesa PiS z przedstawicielami środowisk żydowskich. Jonny Daniels: „To było spotkanie pełne wzajemnego zrozumienia”

PIS DAŁO O. T. RYDZYKOWI PIENIĄDZE PODATNIKÓW, NA KAPLICĘ POŚWIĘCONĄ POLAKOM RATUJĄCYCH ŻYDÓW

W LOGO "WYJĄTKOWEJ" KAPLICY PAMIĘCI - POŚWIĘCONEJ POLAKOM RATUJĄCYM ŻYDÓW SĄ ... SZÓSTKI !!!

Ojciec Tadeusz Rydzyk po wizycie w Ambasadzie Izraela: „Budujemy mosty. Trzeba realizować przede wszystkim miłość bliźniego”

Międzymorze czy Izrael bis – ?

🔥 POLSKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE !!!
ŚW.FILOMENA
Vittorio,Andreas likes this.
ŚW.FILOMENA
PROSZĘ, ZOBACZ:

KRYSTYNA PAWŁOWICZ NA SPOTKANIU KNESETU W KRAKOWIE - 27.01.2014

www.youtube.com/watch
Vittorio,Andreas likes this.