Clicks3.8K

"BIBLIA" W WERSJI DLA HOMOSEKSUALISTÓW

TŁUMACZONO TRANSLATOREM

Nowa Biblia znana jako „Królowa Jakub” (Queen Jaime) została niedawno wydana z zamiarem, według jej redaktorów, rozwiązania dwuznaczności interpretacyjnej w odniesieniu do homoseksualizmu.

Według wydawców pogwałcenie praw gejów prawie zawsze wiąże się z przekonaniem, że Biblia mówi, że homoseksualizm jest grzechem.

Według redaktorów tej Biblii homoseksualizm został po raz pierwszy wspomniany w angielskich przekładach Biblii w Nowej Zrewidowanej Normie w 1946 r. Mówią, że przedtem nie było wzmianki o homoseksualności w żadnym innym tłumaczeniu Biblii w języku angielskim.

Królowa Jakub odnosi się do ośmiu najbardziej cytowanych wersetów Biblii, które interpretują, że homoseksualizm jest grzechem. Redaktorzy twierdzą, że Biblia nie potępia homoseksualizmu.

Biblia jest pod płaszczem anonimowości. Nie wiadomo, kto to był „uczony”. Własność nazwy domeny witryny jest ukryta, a książka nie jest zarejestrowana w Bibliotece Kongresu.

Reakcja w komentarzach na Amazon.com już się rozpoczęła. Niektórzy chrześcijanie wyrazili swój sprzeciw wobec ponownej interpretacji Biblii.

W ten sposób „Biblia Królowej Jakuba” ogłasza, że koryguje niektóre fragmenty, które w jej opinii prowadzą do dyskryminacji członków kolektywu LGBT, a zatem chce stać się punktem odniesienia dla osób z tej grupy, które uważają się za wierzących, ponieważ mają Biblię, która dostosowuje się do ich sposobu myślenia i sprzyja praktyce ich orientacji seksualnej.

AcontecerCristiano.Net

za: www.acontecercristiano.net/…/publican-la-bib…
coercioncode.com/…/the-gay-bible-a…

______________________________________________________________________

PROSZĘ, POSŁUCHAJ:

"Księga Prawdy" - Małżeństwo osób tej samej płci jest grzechem ciężkim (16.03.2012.)

I PRZECZYTAJ:

JEZUS: U podstaw wszystkiego będzie leżało zniszczenie komórki rodzinnej

JEZUS: Wiele dusz cierpi udręczenie w piekle z powodu grzechu pornografii i dewiacyjnych aktów seksualnych

JEZUS: Niemoralność seksualna doprowadzi was do piekła

BÓG OJCIEC: Jak zaślepieni jesteście, żeby nie widzieć, że to nie wasza przyjemność, ale szatana. To robicie, co on wam każe...

ZEBRANE I POLECANE ORĘDZIA - DLA NASZEJ ŚWIĘTOŚCI