Clicks1.3K

Polscy księża stoją na najwyższym poziomie

W 2013 roku ówczesny Minister Sprawiedliwości upublicznił dane świadczące o tym, że w listopadzie 2013 roku w polskich zakładach karnych przebywało 1454 skazanych za czyny pedofilskie, w tym jeden ksiądz. Tak jest – jeden ksiądz na półtora tysiąca skazanych. Około 900 skazanych pedofili nie ma zawodu. 70 to murarze, 30 rolnicy, 30 – ślusarze, 25 - mechanicy samochodowi. I jeden ksiądz (www.wsieciprawdy.pl/jeden-ksiadz-na…).

Jakiś czas temu ks. Dariusz Oko publicznie stwierdził: Tak wiele mówi się o księżach, tymczasem w mojej diecezji na 2200 księży tylko jeden jest skazany za pedofilię. W ostatnich 10 latach skazano za pedofilię w Polsce ok. 6 tys. ludzi, z czego tylko 27 księży. To jest mniej niż pół promila - powiedział w "Tak jest" w TVN24 ks. Dariusz Oko (www.tvn24.pl/…/ks-oko-6-tys-sk…).

Oto jak przedstawia się sytuacja według najnowszych statystyk: Jak wynika z informacji podawanych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego oraz Ministerstwo Sprawiedliwości, średnio każdego roku sądy państwowe za wykorzystywanie seksualne małoletnich, sądy skazywały 1515 osób świeckich oraz 3 duchownych. Natomiast sądy kościelne skazywały rocznie przeciętnie 8,7 duchownych. Spośród wszystkich skazanych przez państwo jak i ukaranych przez Kościół – duchowni stanowią 0,88 procenta. Wedle statystyk dotyczących „wykorzystywania seksualnego małoletnich przez niektórych duchownych”, 85 duchownych zostało skazanych przez sądy państwowe za te przestępstwa w okresie między 1990 a 2018 r. Z kolei – w świetle danych Ministerstwa Sprawiedliwości, w tym samym okresie za przestępstwa związane z seksualnym wykorzystywaniem małoletnich zostało skazanych prawomocnymi wyrokami sądów – 27331 osób. 85 skazanych duchownych (księży bądź zakonników) stanowi 0, 31 procenta tej liczby (www.pch24.pl/duchowni-to-0-3…).

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że krzywdzenie niewinnych dzieci przez niektórych zwyrodniałych przedstawicieli różnych zawodów, w tym lekarzy oraz nauczycieli w najmniejszym stopniu dotyczy to duchowieństwa katolickiego jest absolutnie karygodne i woła o pomstę do nieba.

Jest oczywiste, że katolicy nie mogą tolerować tak odrażającego zła, zwłaszcza wtedy, gdy czyni to osoba duchowna. To jest oczywiste i nie podlega dyskusji. Nasz Pan Jezus Chrystus wypowiedział straszliwe słowa pod adresem każdego gorszyciela niewinnych dzieci: «lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza» (Mt 18, 6).

Trzeba tylko mieć świadomość, że problemu pedofilii nie można odłączać od problemu homoseksualizmu, ponieważ według badań na 1000 pedofilów 400 to geje, a 1 to ksiądz, a według innych wiarygodnych badań przytłaczającą większość przypadków molestowania seksualnego nieletnich przez duchownych stanowią czyny homoseksualne (patrz: wpolityce.pl/polityka/409953-afera-pe… oraz: wpolityce.pl/kosciol/412418-zwiazek-…).

Jak wynika z informacji podawanych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego oraz Ministerstwo Sprawiedliwości, średnio każdego roku sądy państwowe za wykorzystywanie seksualne małoletnich, sądy skazywały 1515 osób świeckich oraz 3 duchownych. Natomiast sądy kościelne skazywały rocznie przeciętnie 8,7 duchownych. Spośród wszystkich skazanych przez państwo jak i ukaranych przez Kościół – duchowni stanowią 0,88 procenta. Wedle statystyk dotyczących „wykorzystywania seksualnego małoletnich przez niektórych duchownych”, 85 duchownych zostało skazanych przez sądy państwowe za te przestępstwa w okresie między 1990 a 2018 r. Z kolei – w świetle danych Ministerstwa Sprawiedliwości, w tym samym okresie za przestępstwa związane z seksualnym wykorzystywaniem małoletnich zostało skazanych prawomocnymi wyrokami sądów – 27331 osób. 85 skazanych duchownych (księży bądź zakonników) stanowi 0, 31 procenta tej liczby (www.pch24.pl/duchowni-to-0-3…).

Afera pedofilska jest tak naprawdę aferą homoseksualną, dlatego tym bardziej wszyscy sodomici wezwani są do pokuty i nawrócenia. Główną przyczyną afery homoseksualnej jest oddalenie się od prawdy Ewangelii.

Nie wolno ulegać zbiorowej histerii wytworzonej przez antykatolickie mass media, które przesadnie rozdmuchują temat i skupiają się jedynie na Kościele katolickim, a przecież powtórzmy to jeszcze raz w porównaniu z innymi grupami zawodowymi w najmniejszym stopniu dotyczy to duchowieństwa katolickiego (wiadomosci.dziennik.pl/…/450122,ks-dariu…).

Jednocześnie te same mass media i środki opiniotwórcze nigdy nie zareagowały na przejawy propagowania pedofilii przez europejskie lewactwo, a obecnie w sposób niezwykle pobłażliwy traktują przypadki pedofilii występujące wśród aktorów i reżyserów filmowych (www.pch24.pl/zorganizowana-p…).

- Jak się ściga pedofilię przykładem jest pan Polański. To jest mężczyzna, który zapewne miał bardzo wiele kobiet, może dziesiątki, jeśli nie setki. Ale jako narkoman seksualny, który ciągle chce innych wrażeń, sięgnął po dziecko. Bronił go sam pan Wajda - powiedział ksiądz Dariusz Oko (www.tvn24.pl/…/ks-oko-6-tys-sk…).

Te same mass media, które domagają się oczyszczenia Kościoła (wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,228870…), jednocześnie akceptują homoseksualizm i promują upadłych kapłanów dotkniętych tym zboczeniem, a nawet to jest prawdziwy szczyt obłudy chwalą książkę promującą pedofilię.

Ks. Oko określił jako gigantyczne kłamstwo i gigantyczną manipulację mediów skupianie się na mówieniu o pedofilii wśród księży, podczas gdy na tysiąc pedofilów 400 to geje, a tylko jeden ksiądz. Jego zdaniem o pedofilii wśród gejów należałoby mówić 400 razy więcej (www.gosc.pl/doc/1520456.Na-1000…).

Te same mass media na ogół przemilczają przypadki pedofilii występujące wśród protestantów, a także wyznawców judaizmu, a ze szczególną zawziętością milczą na temat pedofilii występującej oficjalnie w islamie.

Wszystko wskazuje na to, że na celowniku znajduje się tylko Kościół katolicki, a więc jedyna prawdziwa religia. Czy to nie jest znamienne? Wyraźnie czuć w tym wszystkim swąd szatana, któremu nie przeszkadzają zbytnio fałszywe religie, a zwłaszcza islam.

Marcin Rola i Miriam Shaded rozmawiali tym razem o pedofilii będącej pewnego rodzaju standardem w muzułmańskich społeczeństwach. Jak się okazuje, Koran wprost uzasadnia małżeństwa z małymi dziewczynkami, są one uważane wręcz za coś chwalebnego, gdyż ... (www.prawdaobiektywna.pl/polska/shaded-o-pedofi…www.prawdaobiektywna.pl).

Z całą pewnością trwająca obecnie medialna kampania polegająca na przesadnym nagłaśnianiu przypadków absolutnie karygodnego wykorzystywania dzieci przez nielicznych i skrajnie zdeprawowanych duchownych nie wolno przy tym zapominać o agenturze zostanie wykorzystana nie tylko jako pretekst dla zniesienia celibatu, ale także jako preludium do ostatecznej rozprawy z Kościołem, którego na szczęście nigdy nie uda się wrogom zniszczyć, ponieważ jest niezniszczalny (Mt 16, 18).
Radek33
Prawda jaka jest każdy świadomy wie,ktoś powie że te statystyki nie obejmują prawdziwej liczby sprawców Kościoła zamiecionych po dywan,tylko że z innych grup społecznych również zdarza się tuszowanie pedofili ,a tej skali nie znamy.Tak czy owak,nawet jeśli tę liczbę podnieść do faktycznych i tak księża pozostają na szarym końcu.Owszem,księża są na najwyższym poziomie moralnym,tylko kto oprócz …More
Prawda jaka jest każdy świadomy wie,ktoś powie że te statystyki nie obejmują prawdziwej liczby sprawców Kościoła zamiecionych po dywan,tylko że z innych grup społecznych również zdarza się tuszowanie pedofili ,a tej skali nie znamy.Tak czy owak,nawet jeśli tę liczbę podnieść do faktycznych i tak księża pozostają na szarym końcu.Owszem,księża są na najwyższym poziomie moralnym,tylko kto oprócz gorliwszych katolików już dziś w to uwierzy?Wystarczy spojrzeć do jakiego stopnia zmanipulowani są Polacy,skoro na o najwyższe miejsce w sondażu zaufania do polityków walczy ktoś taki jak Tusk!Po lekturze Wojciecha Sumlińskiego,może tylko człowieka zalać "nagła" krew,mając wiedzą co ten człowiek ma na sumieniu i co myśli o Polsce.Ale jak mawiał "ojciec duchowy" wielu w tym kraju Joseph Goebbels:"Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą.
Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.
Zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem i jeszcze mniej z prawdą."
Elkam
"Polscy księża stoją na najwyższym poziomie moralnym w stosunku do innych zawodów" -

No tak ! Zawód - ksiądz, to i statystyki zawodowe. ....pomyśleć że każdorazowo raziły mnie słowa mojego proboszcza, który (często) zwraca się do parafian : "dziękuję że dajecie nam pracę ".
Swoja drogą , przykro jest uznać że ksiądz to "fachowiec"
Radek33 and 2 more users like this.
Radek33 likes this.
Laura Pausa likes this.
Joanna17 likes this.
Jak odtajnia wszystkie zamiecione przypadki pod dywan to zobaczymy.
mar219
Jeżeli zrobi się to także w przypadku innych grup zawodowych to ten stosunek i tak się nie zmieni. Logika się kłania.
pozdr.
He he