Clicks57
lt.news

Staigmena? Nepaklusnūs eretikai persekioja katalikus, kurie nepaklūsta erezijoms

Keturi Jono Pauliaus II-ojo instituto profesoriai buvo atleisti už tai, kad perskaitė Popiežiaus Pranciškaus dokumentą Amoris Laetitia ir išdėstė visas jo problemas atsižvelgiant į katalikų tikėjimą.

Profesorius pakeis dvasininkai, kurie yra liūdnai pagarsėję dėl ištisų dešimtmečių priešinimosi ir prieštaravimo Bažnyčios magisteriumui, rašo portalas AldoMariaValli.it (rugpjūčio 9).

Vienas agresyviausių Jono Pauliaus II-ojo mokymų priešininkų buvo dvasios tėvas Maurizio Chiodi, kuris yra vienas naujai paskirtų Jono Pauliaus II-ojo instituto profesorių.

Pranciškaus paskirtas instituto prezidentas monsinjoras Pierangelo Sequeri savo buvusiose Šiaurės Italijos teologijos mokyklos prezidento pareigose visuomet palaikė eretikus.

Tinklalapis AldoMariaValli.it pabrėžia, jog Jonas Paulius II-asis ar Benediktas XVI-asis suteikė teisė eretikams mokyti be jokių juos drausminančių priemonių. Dabar tie patys eretikai, kurių buvo pasigailėta ankščiau, pripažįsta ir džiaugiasi Jono Pauliaus II-ojo instituto profesorių nušalinimu.

AldoMariaValli.it žurnalistams atrodo „stebėtina“, jog Sequeri gynė „paieškos ir mokymų laisvę“, tačiau tik eretikų apsaugojimo perspektyvoje.

#newsEzrnqaphrf