Język
5 3 549

Prezydent ochroni dzieci przed niechybną śmiercią!

Flickr To ważna deklaracja prezydenta. Na łamach "Gościa Niedzielnego” zapowiada, że podpisze ustawę zakazującą aborcji eugenicznej. W wywiadzie zatytułowanym „Chcę dobre zmiany” prezydent Andrzej …
Napisz komentarz
predex
Jedą raczką podpisze ustawe antyaboryjna a druga już podpisal przymusowe szczepienia naszych dzieci, o którym procederze Prof Majewska mowi wprost , to ludobójstwo 21 wieku.

Od taka etyka prezydencka,niestety miota się raz tak raz siak, co podsuną mu to podpisuje lub nie , doradcy nim rządzą.

wejdź na jej stronę
Nemo potest duobus dominis servire ! lubi to. 
Traper
Baju, baju! Podpisze, bo wie że PIS nie uchwali! Może niech się wypowie, kiedy zlikwiduje ustawę o obowiązkowych szczepieniach dzieci tego Narodu! Na pewno dzieci z innych nacji nie są szczepione, a jeśli tak - to specjalnymi szczepionkami.
Nemo potest duobus dominis servire ! lubi to. 
jozef70
Suuuuper wiadomość: Prezydent podpisze ustawę której PiS nie uchwali. Moim zdaniem będzie jak zawsze : PiS będzie za ochroną życia, a jakimś dziwnym trafem nie będzie miał znowu większości, albo komisja znowu w nocy uwali projekt.
Nemo potest duobus dominis servire ! lubi to. 
Weronika.S
...a nie całkowity zakaz aborcji, o ironio? I dla was to powód do hosanna, obłudni (do spółki z ,,Gościem,, i to niedzielnym). Selekcja nadal będzie dozwolona, bo nadal będą mordowane niewinne dzieci z gwałtu, jak dotychczas...
Nemo potest duobus dominis servire ! lubi to. 
rysio
To ważna deklaracja prezydenta. Na łamach "Gościa Niedzielnego” zapowiada, że podpisze ustawę zakazującą aborcji eugenicznej.