Clicks34
lt.news

Kodėl vienuolei Ines buvo šitaip žiauriai nužudyta?

Vietovė, kurioje ispanė vienuolė Ines Nieves Sancho (77-erių metų amžiaus) gegužės 20-ąją buvo žiauriai sukapota į gabalėlius, o šios galva nukirsdinta, apibūdinama, kaip „ganėtinai rami“, žiniasklaidai teigė Centrinės Afrikos Respublikos miesto Bangassou pagalbinis Vyskupas Jėzús Ruizas Molina.

Ruizas neišskyrė to, jog vienuolė Ines tapo satanistiško „būtent šiame regione vykstančio“ ritualo auka. Vietiniai tiki, jog jos nužudymas buvo žmogaus aukojimo dalis - ši auka tarytum pritraukia sėkmę deimantų paieškų metu.

Baltaodžių žmonių organai yra laikomi ypač „veiksmingais“. Vietiniams kirpėjams nurodoma rinkti baltųjų žmonių plaukus, kuriuos vėliau panaudoja satanistiškuose ritualuose.

Teigiama, jog vienuolę iš savo miegamojo išprašė nepažįstamieji, kurie įsibrovė į jos namus naktį ir moterį nusivedė į jos siuvimo patalpką, kur auka buvo mirtinai subadyta peiliu. Niekas vertingo iš namų nebuvo pavogta.

Vienuolė kilusi iš Ispanijos, Burgoso miesto, ir priklausė Jėzaus Masako dukrų kongregacijai Prancūzijoje. Afrikoje tikinčioji gyveno net 27-erius metus, kur jaunas merginas vienuolė mokė siuvimo meno.

#newsZrvimqpuvw