Clicks15K
ŚW.FILOMENA
15

Watykan Alert! Franciszek będzie wymagał przysięgi wierności dla siebie i swego "Magisterium" od wszystkich kapłanów w Kościele

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Właśnie w ... Tłumaczenie włoskiego artykułu pochodzącego z informacji krążących w Watykanie.

Franciszek będzie wymagał przysięgi wierności dla siebie i swego "Magisterium" od wszystkich kapłanów w Kościele. Wszyscy, którzy nie przyjmą tej Przysięgi, zostaną suspendowani.

Moje pytanie brzmi: kto z tradycjonalistów będzie kontynuował grę teologiczną Twistera i znajdzie sposób złożenia przysięgi przez kosmiczne akty "rezerwy mentalnej".


Oto najświeższe wiadomości ... Bądźcie gotowi na bardzo intensywny 2018 rok!
Artykuł, którego tłumaczenie ks. Kramer mówi, że jest 99% dokładny:

"Drąże partie LVII: niebezpieczeństwo schizmy Przysięga wierności Magisterium Bergoglio" Fra Cristoforo

Oświadczam, że to, o czym czytamy w projektach, pochodzi ze źródła w kręgach watykańskich. I mówi mi, jak ważne jest to, co udało mu się "schwytać" wszystkich ludzi, którzy codziennie spędzają czas w Santa Marta. Zgłaszam więc wyłącznie to, co mi się "zwierza". I publiczność na obowiązek prawdy. Mogę powiedzieć, że źródło jest godne zaufania. Dowodem na to jest fakt, że tak wiele projektów zostało smutno zrealizowanych. Ci, którzy jeszcze nie mieli implikacji, nie jest tak, że się nie wydarzą. Jest to tylko kwestia czasu. Ponieważ, jak zrozumiesz, rzeczy w Santa Marta mogą się zmieniać z dnia na dzień. To zależy od nastrojów. Jesteśmy prostymi ambasadorami. I jak mówią: ambasador nie przynosi kary.

Wyjaśniliśmy to, docieramy do Spiffero. Pod względem "reform" Bergoglio zawsze miał bardzo jasne pomysły. Od pierwszej chwili swego pontyfikatu pobił się: imigrantami, ekologią, ekumenizmem. Wraz z publikacją "Amoris Laetitia" zapieczętował swój "relatywizm" w sprawach moralności. Punkty te są teraz ustanowione w neochiesa. Teraz w prawie wszystkich parafiach nie słyszysz o niczym innym. Wiernych i dzieci uczy się tylko "czasownika" Bergoglio. Jak obsesja.

Ale jak widzieliśmy w tych czasach, nie wszyscy się zjednoczyli. A wśród nich są także biskupi i kardynałowie. To jest problem Bergoglio. Ci, którzy "stawiają opór". Nie zniesie tego. Jest silniejszy od niego. Oto, co Santa Marta uczy się od kilku miesięcy.

Moje źródło powiedziało mi, że badany jest rodzaj "aktu wierności papieżowi (oczywiście Omissis) i jego magisterium". Małe litery są pożądane.

Ten rodzaj "aktu wierności" będzie wymagany od wszystkich duchownych Kościoła katolickiego, diakonów, kapłanów, biskupów i kardynałów. I musi być formalnie wymawiany. W różnych diecezjach zostanie wybrany dzień, w którym wszyscy, biskupi, kapłani i diakoni będą musieli uroczyście wypowiedzieć ten formalny akt. Co oznacza obietnicę "ślepej lojalności" wobec "magisterium" i nauczania Bergoglio. Oczywiście będzie to obowiązkowe. Ci, którzy nie dokonają tej "obietnicy", będą musieli uważać się za "zawieszonych w obowiązkach".

Jeśli ten projekt miałby się stać (mam nadzieję, że nie), będziemy na turnie. I wierzę, że nikt nie zbawi nas od schizmy. Również dlatego, w jaki sposób możemy lojalności wobec heretical magisterium?

Moim zdaniem nastąpi rozłam, jakiego nigdy nie widziano w historii Kościoła. Sąsiad z Bergoglio i ci, którzy pozostaną wierni tradycyjnej nauce Kościoła. I stąd całkowite zamieszanie.

Jeśli chodzi o czasy, źródło nie było niezrównoważone. Opowiedział mi o kilku miesiącach. Powiedział mi, że tekst jest przygotowywany.

Myślę, że czas wznieść modlitwę. Zdecydowanie wzywamy Madonnę, która może nas uratować przed tą katastrofą. Zróbmy adorację eucharystyczną. Módlmy się do apostołów, męczenników, świętych, dusz czyśćcowych, archaniołów, aniołów. Poruszajmy Niebo tak bardzo, jak to możliwe. Bo jeśli coś takiego się stanie, bitwa naprawdę będzie wściekła. Bardzo się modlimy! Módlmy się jedni za drugich, ponieważ nikt z nas nie ustąpi przed wrogiem. Dodajemy także post! Przynajmniej kto to potrafi!

To prawda. Pan powiedział nam, że bramy piekielne nie zwyciężą. Ale nie powiedział nam, że nie będzie bitwy. Bitwa będzie tam. I to będzie decydujące.

Fra Cristoforo

anonimidellacroceblog.wordpress.com/…/spifferi-parte-…
choosing-him.blogspot.com/…/schism-oath-of-…
za: radtradthomist.chojnowski.me/…/vatican-alert-f…

________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poproszą kapłanów o okazanie wierności poprzez nową przysięgę pozostania wiernym Kościołowi

Wrogowie Kościoła w Kościele

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy / JESUS: He has been sent to dismantle My Church and tear it up into little pieces

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! JEZUS PROSI: Zbierzcie się i módlcie o zjednoczenie Moich wyświęconych sług...


MODLITWA ZA DUCHOWIEŃSTWO

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

I POSŁUCHAJ:

Plan "papieża" Franciszka w realizacji przysięgi lojalności i nowej Mszy ekumenicznej / "Pope" Francis Plan to Implement an Oath of Loyalty and a New Ecumenical Mass

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
Weronika.S and 4 more users like this.
Weronika.S likes this.
Michał Lech likes this.
chemikus likes this.
Tymoteusz likes this.
EON shares this.
Módlmy się za księży!!!
ŚW.FILOMENA
mk2017 likes this.