Clicks9.1K

JEZUS DO ALICJI LENCZEWSKIEJ: Życie na ziemi to czas walki o duszę

JEZUS: Czuwaj, dziecko, by nie zaskakiwały cię pokusy. Walkę toczy szatan o każdą myśl twoją i każde poruszenie serca.

Wszystko, co budzi smutek, żal, niechęć, niepokój pochodzi od niego. Wszystko to jest atakiem na twoją duszę, by zniszczyć czystość i świętość, do których cię prowadzę.

Dlatego pragnę miłości i adoracji, by cię schronić. Dla ciebie tego pragnę, bo wtedy jesteś bezpieczna. W duszy pełnej Boga nie ma miejsca dla pokus podsuwanych przez szatana.

Człowiek sam w sobie nie jest zły. Jest tylko bardzo słaby i ślepy. I tak, jak pierwsi ludzie w Raju, musi wybierać między posłuszeństwem Bogu a posłuszeństwem szatanowi. Kolejne wybory i decyzje kształtują go i rodzą, jako dziecko Moje albo, jako dziecko Złego.

Życie na ziemi to czas walki o duszę. Nie ma schronienia od tej walki, ani wytchnienia jedynie we Mnie, gdy twoje serce pulsuje Miłością.

Wiedz także to, że każde przeciwstawienie sobie ludzi, każda nieprzyjaźń, każdy podział i wzajemna nieżyczliwość, jest dziełem szatana. Szczególnie, gdy dotyczy to ludzi, którzy powołani zostali do współdziałania w budowaniu Moich dzieł miłości, by pociągać i umacniać innych. Ci atakowani są najbardziej.

Wszyscy ludzie powołani są do budowania Królestwa Bożego na ziemi. Wszyscy powinni stanowić Jedno we Mnie, Wszystkich powinna łączyć Miłość. To, co jest temu przeciwne pochodzi od szatana i jest jego dziełem przynoszącym zniszczenie i ból.

Obserwuj świat i rozpoznawaj znaki czasu. Obserwuj swoją duszę, swoje serce i umysł i rozpoznawaj, co się w nich dzieje i skąd przychodzi. Bądź czujna, dziecko Moje i walcz, a odpoczywaj i nabieraj mocy tylko we Mnie.


(Czw. 18.XI.93. godz. 20,45)
za: www.objawienia.pl/lenczewska/len2.html


_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS DO A. LENCZEWSKIEJ: „W podejmowaniu każdego czynu serca, umysłu lub rąk potrzebna jest roztropność…”

JEZUS DO A. LENCZEWSKIEJ: Dziecko Moje, pilnuj swego serca, aby nie było w nim brudu nieżyczliwości, żalu i obwiniania bliźnich twoich

JEZUS DO ALICJI LENCZEWSKIEJ: Nerwowość jest objawem braku BOGA w sercu. I jest skutkiem podrażnienia twej duszy przez wpływ złego ducha

JEZUS DO A. LENCZEWSKIEJ: Wiedz, że modląc się za kogoś i ofiarując Bogu siebie w duchu ekspiacji i wspomożenia, jesteś narażona na zwielokrotnione ataki szatanów

ALICJA LENCZEWSKA: Pan pozwolił mi zrozumieć jak wygląda droga prowadząca do świętości

JEZUS DO ALICJI LENCZEWSKIEJ: Ja sprawiam to, co cię dotyka, zarówno, gdy jest to radość, jak i cierpienie
winami3 and 5 more users like this.
winami3 likes this.
Jota-jotka likes this.
Tymoteusz likes this.
Radek33 likes this.
Szukający PRAWDY likes this.
sarenica likes this.
"Obserwuj świat i rozpoznawaj znaki czasu. Obserwuj swoją duszę, swoje serce i umysł i rozpoznawaj, co się w nich dzieje i skąd przychodzi. Bądź czujna, dziecko Moje i walcz, a odpoczywaj i nabieraj mocy tylko we Mnie."
ŚW.FILOMENA likes this.
ŚW.FILOMENA likes this.