Clicks1.1K

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! MATKA BOŻA PROSI: Módlcie się, o uznanie Chrystusa Zbawiciela swoim Królem

MATKA BOŻA: Polska ma za zadanie ukazać tę prawdę światu i jako pierwsza znaleźć ocalenie, uznając Chrystusa Zbawiciela swoim Królem, a tym samym przyjmując Jego Wolę i Jego władzę. ...Módlcie się o to, aby tak się stało, bo w tej łasce pozostają uśpione kolejne łaski i cały świat jest ich spragniony.

PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, SWOJEJ RODZINIE i ZNAJOMYM

Z soboty na niedzielę, tj. z 1/2. 06. 2019 r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Świętego. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy też łączyć się duchowo z OFIARĄ MSZY ŚWIĘTEJ, z pielgrzymami Nocnej Pielgrzymki do Wykrotu i modlić się w intencji właściwej INTRONIZACJI PANA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI I WSZYSTKICH NARODÓW.

Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia o dowolnej porze, jeśli jednak chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą sobotę o północy. Łączymy się wtedy duchowo. Więcej szczegółów na temat orędzi Maryi i samego czuwania znajdziesz poniżej:

MATKA BOŻA: MÓDLCIE SIĘ, O UZNANIE CHRYSTUSA ZBAWICIELA SWOIM KRÓLEM


MATKA BOŻA: Ilekroć czcicie mnie jako Królową Polski, pamiętajcie, że to Mój Syn jako pierwszy zasługuje na tytuł Króla Polski!

MODLITWA DNIA: O INTRONIZACJĘ JEZUSA NA KRÓLA POLSKI

www.nocnapielgrzymka.pl

Właściwa Intronizacja, według wizji Adama-Człowieka z 30 sierpnia 2011 r.

Dziewica Maryja: Módlcie się, módlcie się, módlcie się za wizjonerów wybranych w dzisiejszym świecie przez Boga Ojca. Bądźcie pewni, że ci, którzy doświadczają największych zniewag, mówią w Imię Mojego Syna


Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze: MATKA BOŻA KRÓLUJE, BĘDZIE KRÓLOWAŁ I JEZUS

NOCNE RÓŻAŃCOWE CZUWANIA MODLITEWNE - AKCJA OGÓLNOŚWIATOWA

Prayer vigil video invitations

NA ŻYWO: KAPLICA WIECZYSTEJ ADORACJI

PLAN COTYGODNIOWYCH, MIĘDZYNARODOWYCH, NOCNYCH CZUWAŃ MODLITEWNYCH

" Im więcej z nas się zaangażuje, tym większą będzie wylana Łaska..."
" Im więcej z nas się zaangażuje, tym większą będzie wylana Łaska..."