Język
Wyświetlenia
641
ŚW.FILOMENA 1

JEZUS: Nigdy nie krytykowałem grzeszników. Nigdy ich nie przeklinałem. Nigdy nie zadawałem im bólu

JESUS: I never criticised sinners. I never cursed them. I never hurt them

sobota, 20 września 2014 roku, godz. 16.38

Moja szczerze umiłowana córko, wiedz, że z ludzkiej słabości czerpię wielką siłę. Moja Moc jest największa, gdy dotykam dusz słabych, bo wtedy mogę czerpać z nich, aby pozwolili Mi w nich działać.

Ci z was, którzy są słabi, muszą poprosić Mnie, abym dał wam Dar zaufania. Zaufajcie Mi, Moje drogie maleństwa, a wtedy wszelka Moc będzie należeć do Mnie. Nie mogę czerpać z dusz pysznych, wyniosłych i aroganckich, bo one nie uniżą się w Moich Oczach. Pycha jest barierą między człowiekiem a Bogiem, bo człowiek pyszny uważa, że jego głos jest ważniejszy od Mojego. Zawsze to miało miejsce. Dziś nie jest inaczej. Proszę, aby wszyscy modlili się za te dusze, które Mnie błędnie rozumieją i które czują potrzebę głoszenia tego, co naprawdę oznacza Moje Słowo według ich własnej interpretacji.

Kiedy człowiek przeklina drugiego i mówi: „Tego właśnie chciałby Bóg, kiedy się broni Jego Słowa”, lub gdy usprawiedliwia złe postępowanie, mówiąc, że jest dobre w Moich Oczach, wiedzcie to. Kiedy będziecie Mnie kochali, nigdy nie odejdziecie od miłości, której uczyłem, ani od sposobu, w jaki należy Mnie naśladować. Nigdy nie krytykowałem grzeszników. Nigdy ich nie przeklinałem. Nigdy nie zadawałem im bólu i nigdy ich nie piętnowałem. Wy także musicie postępować tak, jak ja postępowałem.

Przyjmijcie grzeszników. Módlcie się za nich. Bo jeśli tego nie będziecie czynić, sprzeciwicie się Mojej Woli, a wasze działania będą służyły tylko waszym błędnym poglądom na to, Kim Ja Jestem. Nie możecie mówić, że jesteście Moi, jeśli głosicie coś przeciwnego do tego, czego nauczałem. Nigdy nie spoglądajcie z góry na tych, których uważacie za grzeszników w Moich Oczach. Módlcie się za nich, ale nigdy ich nie osądzajcie, bo nie macie do tego prawa.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/i-never-critici…
za: jezusdoludzkosci.pl/2014-09-20-16-3…

_______________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Proście o Dar cierpienia

JEZUS: Nikogo nie upoważniam do osądzania drugiego, mówienia źle o innych ani rzucania oszczerstw na duchowość innej duszy

Matka Zbawienia: Zły duch nastawia jedną duszę przeciw drugiej, w nadziei, że powstanie między nimi nienawiść

JEZUS: Kiedy będziecie prosić za inne dusze, aby zostały zbawione, zwłaszcza w chwili ich śmierci, wasze wołanie zostanie wysłuchane

JEZUS: Ta Misja będzie najbardziej szkalowaną od czasu Mojego Ukrzyżowania, ale wiedzcie, że to jest Misja, która uratuje miliardy dusz

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

Mafia Św. Gallena: Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w JEZUS: Kiedy otrzymujecie Dar prywatnych objawień, macie prawo rozeznawać. Ale nie macie władzy, ….
ŚW.FILOMENA
JEZUS: Nie możecie mówić, że jesteście Moi, jeśli głosicie coś przeciwnego do tego, czego nauczałem. Nigdy nie spoglądajcie z góry na tych, których uważacie za grzeszników w Moich Oczach. Módlcie się za nich, ale nigdy ich nie osądzajcie, bo nie macie do tego prawa.