언어
클릭 수
1.8천
jutrzenka2012

Ks. Sławomir Kostrzewa: “Odebrać dzieciom niewinność” – wersja zaktualizowana oraz słowo …

Szczęść Boże!
Kilka tygodni temu zostałem poproszony o udostępnienie na stronie “W Obronie Wiary i Tradycji” prezentacji multimedialnej pt. “Odebrać dzieciom niewinność?”, której jestem autorem.
Nie spodziewałem się, że z tak gorącym przyjęciem spotka się moja praca. Otrzymałem wiele mailów od wdzięcznych rodziców, nauczycieli i osób duchownych, z podziękowaniem za zebranie wielu informacji odnośnie zagrożeń duchowych niszczących niewinność dzieci i wiele zaproszeń na spotkania w parafiach i szkołach z rodzicami.
Pragnąc odpowiedzieć na tak wielkie zainteresowanie tym tematem, chciałbym udostępnić najnowszą wersję prezentacji, poprawioną i wzbogaconą o nowe informacje.
Niestety, każdy tydzień przynosi smutne wiadomości o kolejnych próbach zamachów na niewinność dzieci. Szczególnie szokująca okazała się informacja z 22 kwietnia br. o konferencji, współorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej odnośnie wytycznych WHO w sprawie wychowania seksualnego dzieci i młodzieży. Gdyby te wytyczne zostały wprowadzone w polski system edukacji, przyczyniłyby się do demoralizacji dzieci i młodzieży w naszej Ojczyźnie na niespotykaną dotychczas skalę.
Potrzeba zatem wielkiej modlitwy i nieustannego czuwania oraz uświadamiania katolickim rodzicom i wychowawcom, jak przez kulturę masową, multimedia i edukację, próbuje się niszczyć fundamenty naszej chrześcijańskiej cywilizacji i tożsamości. Jednocześnie chciałbym wyrazić wdzięczność wszystkim osobom, szczególnie tym zaangażowanym w prowadzenie duszpasterstw małżeństw i rodzin, za włączenie się we wszelkie inicjatywy – czy to społeczne czy modlitewne – mające na celu ochronę niewinności dzieci. Oby tegoroczny Dzień Dziecka upłynął w katolickich środowiskach – parafiach, szkołach – pod kątem akcji ukazujących piękno chrześcijańskiej kultury i wartości chrześcijańskich systemów wychowawczych.
Niech Wam Pan Bóg błogosławi!
Ks. Sławomir Kostrzewa
Nie bądź obojętny!
Zgłaszaj przypadki atakowania niewinności dzieci – w bajkach, przemyśle rozrywkowym, mediach i reklamie: Stowarzyszenie Twoja Sprawa www.twojasprawa.org.pl
Dziel się z materiałami i informacjami zagrażającymi Twojemu dziecku: www.facebook.com/ocalicniewinnosc (więcej w prezentacji)
Prezentacja pobierz Odebrać dzieciom niewinność prezentacja
Prezentacja pobierz PowerPoint 97-2003 Odebrać dzieciom niewinność prezentacja

댓글 쓰기…
slezarczykowie
Witam serdecznie.Poruszeni materialem ks.pt"Odebrac dzieciom niewinnosc''rozeslalismy go po znajomych.Jednak ostatnio zostalismy zaatakowani ze informacje przez nas rozsylane sa nieprawdziwei i nie sprawdzone(konkretnie chodzilo o Hello Kitty)
Jako argument przytoczono nam artykul o.Wita Chlondowskiego z pazdziernikowego(2013 r) nr miesiecznika Egzorcysta(str.64-65)
Po przeczytaniu tego artykulu … 더보기
jutrzenka2012
wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/…/ks-slawomir-kos…
Ks. Sławomir Kostrzewa: “Odebrać dzieciom niewinność” – wersja zaktualizowana
Nie bądź obojętny!

Zgłaszaj przypadki atakowania niewinności dzieci – w bajkach, przemyśle rozrywkowym, mediach i reklamie: Stowarzyszenie Twoja Sprawa www.twojasprawa.org.pl
Dziel się z materiałami i informacjami zagrażającymi Twojemu dziecku: www.facebook.com/ocalicniewinnosc (więcej w prezentacji)
fr_parvus
Musimy się mobilizować - i wszyscy razem stawić opór tym chorym planom deprawacji naszych dzieci.
Bóg zapłać ks. Sławomirowi. Bóg zapłać jutrzenko.