Мова
Перегляди
22
uk.news

Папа Франциск вважає, що його міжрелігійна єресь походить "з часів Другого Ватиканського Собору"

5 лютого, під час перельоту з Об'єднаних Арабських Еміратів до Риму, Папа Франциск виступив на захист своєї заяви в Абу-Дабі на підтримку "людського братства", в ході якої він заявив, що всі релігії - це "воля Господа".

Папа Франциск говорить про те, що його теорія "повністю відповідає вимогам міжрелігійного діалогу Другого Ватиканського Собору", додаючи, що документ був складений "в дусі Другого Ватиканського Собору".

Папа Франциск продовжує: "Це не крок в минуле. Це крок вперед, який був закладений п'ятдесят років тому". Він заявляє про те, що текст документа "ні на міліметр НЕ відірваний від Другого Ватиканського Собору".

Виходить, що перед нами перший випадок, коли Папа Римський де-факто визнав, що Другий Ватиканський Собор став джерелом єресі.

Папа Франциск додав, що він консультувався з кількома "богословами" перш ніж підписати (єретичний) документ в Абу-Дабі. Серед них виявився богослов Префектури Папського дому, отець Войцех Гірт, який має польсько-британське коріння, та був призначений Бенедиктом XVI.

#newsEuigjsowmg