Clicks711
ŚW.FILOMENA
1

Conchita Wurst głosi w wiedeńskiej katedrze wraz z kardynałem. Na ścianach wiszą gejowskie plakaty. To nie obrazy Apokalipsy, to rzeczywistość

Progejowskie nabożeństwo w katolickiej katedrze

To się wydawało niemożliwe, a jednak się dzieje. W wiedeńskiej katedrze odbyło się nabożeństwo na Światowy Dzień AIDS. W tym nie ma nic złego, skandaliczne jest jednak to, że od ambony przemawiał Conchita Wurst.

Ale to nie wszystko. Na ścianach katedry zawisły gejowskie plakaty, a kolumny katedry podświetlono w kolorach gejowskich.

„Impreza” zorganizowana została we współpracy z kardynałem Christophem Schönbornem przez znanego działacza gejowskiego Gerry’ego Keszlera. Kardynał udostępnił katedrę na nabożeństwo ponadwyznaniowe, w którym sam uczestniczył.

W czasie modlitwy kardynał przypominał, że wszyscy mogą odnaleźć dom wraz z Bogiem, i że zmarli nie są straceni na zawsze. Nie padło ani jedno słowo o tym, jak akty homoseksualne ocenia Kościół, cała jego Tradycja, a także Pismo Święte. Zamiast tego kard. Schönborn tłumaczył, że Bóg nie przyszedł nas osądzać, ale zbawić. - Co to oznacza dla nas? Nie osądzać, nie wykluczać - mówił kardynał.

Zaraz po nim z ambony przemawiał Thomas Neuwirth (znany jako „Conchita Wurst”), który przypominał o prześladowaniach tych, „którzy żyją swoją tożsamością w sposób inny niż większość”, a także o ich wykluczeniu, a także dyskryminacji.

To, co wydarzyło się w katedrze św. Stefana w Wiedniu niestety uświadamia, że koniec czasów się zbliża. Zgorszenie w katedrze, kardynałowie nie głoszący prawdy, ludzie, którzy otwarcie sprzeciwiają się nauczaniu Kościoła i żyją całkowicie wbrew Prawu Bożemu, głoszący słowa od ambony. Trudno nie dostrzec w tym sygnałów, o których mówiła Matka Boża w Akicie.

za: malydziennik.pl/conchita-wurst-…

______________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

🔥 Franciszek (fałszywy prorok): "wszyscy będą zbawieni. Wszyscy"

🔥 FRANCISZEK: nie można konserwować doktryny Kościoła i nie pozwalać jej iść naprzód

MATKA BOŻA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka.


JEZUS: Miliardy dusz, które są już w piekle, to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie podczas swojego życia

JEZUS CHRYSTUS: Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim najświętszym Kościele na ziemi

JEZUS CHRYSTUS: Wiele narodów musi otrzymać Księgę Prawdy, aby mogły przygotować się do Mojego Powtórnego Przyjścia

JEZUS CHRYSTUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

I ZOBACZ:

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem