Clicks553
ŚW.FILOMENA
2

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! Matka Zbawienia prosi: Módlcie się o powstrzymanie aborcji

Matka Zbawienia: Aborcja jest najcięższym grzechem w Oczach Mojego Ojca. Nie ma przyczyny, która może Mu zostać przedstawiona i która może usprawiedliwić ten ohydny czyn przeciwko Bożemu Stworzeniu. Aborcja jest obrazą dla Świętego Stworzenia ludzkości i niesie ze sobą straszliwą karę!

PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE W INTENCJI MATKI BOŻEJ - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.

Z soboty na niedzielę,tj. z 16/17. 12. 2017 r.
o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części różańca św. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy łączyć się też w intencji podanej przez Matkę Zbawienia, która prosi nas o modlitwę w intencji powstrzymania aborcji, za dusze tych, którzy popełniają morderstwa o przebaczenie i żal za grzechy oraz za rodziców, którzy planują aborcję. Prosimy o ustanowienie prawnej ochrony życia poczętego w naszym kraju i na całym świecie oraz o oświecenie dusz elit, które rządzą światem.

Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia, jednak jeśli chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą sobotę o północy. Łączymy się wtedy duchowo. Więcej szczegółów na temat orędzi Maryi, Jezusa i samego czuwania znajdziesz poniżej:

Matka Zbawienia: Musicie walczyć z każdym prawem i każdym argumentem, które promują aborcję

JEZUS: Ci, którzy z zimną krwią dopuszczają się morderstwa, mogą zostać uratowani dzięki waszym modlitwom / JESUS: Those who carry out cold-blooded murder, can be saved through your prayers

NOCNE RÓŻAŃCOWE CZUWANIA MODLITEWNE - AKCJA OGÓLNOŚWIATOWA

NA ŻYWO: KAPLICA WIECZYSTEJ ADORACJI
ŚW.FILOMENA
MATKA ZBAWIENIA: Módlcie się, módlcie się, módlcie się za te dusze, które nie potrafią uznać doniosłości życia i najświętszego aktu stwarzania przez Boga. Te dusze potrzebują waszych modlitw i cierpliwości.