Clicks21
uk.news

Чернетка куріальної реформи: "вкрай негативне враження" і "низька якість"

Марко Тосатті вдалося ознайомитися з чернеткою Praedicate Evangelium - документа, який ляже в основу майбутньої куріальної реформи. У нього залишилося "вкрай негативне враження".

11 травня він написав у своєму блозі: "Я був вражений низькою якістю роботи, а також використанням формальної і відстороненої точки зору".

Тоссаті наводить як приклад статтю 130, яка закликає єпископальні конференції цінувати і захищати "корінні культури" з їх "мудрою спадщиною" і "космічною і духовною рівновагою", які представляють собою "людське багатство".

Тосатті задається питанням: "Космічну?" (Католики дуже часто називають це "язичництвом", яке, згідно з Біблією, є однією з форм поклоніння дияволу).

Тосатті запитує, чому, незважаючи на запевнення Папи Франциска, "синодальний", документ не був направлений кардиналам для вивчення: "Завдання кардиналів полягає в консультуванні Папи Римського, а не в носінні біретти".

Тосатті пише, що сьогодні Папа Франциск перебуває під впливом двох кардиналів: невдахи, кардинала Рейнхарда Маркса, і скандально відомого Оскара Родрігеса Марадьяги. Жоден з них ніколи не працював у складі курії.

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsAvxxvgqswl