Język
Wyświetlenia
3,1 tys.
ŚW.FILOMENA 1

ZBLIŻA SIĘ WIELKI DZIEŃ OŚWIECENIA SUMIENIA !!!

Przesłanie Maryi Panny, dane uczniowi,
8 września 2018r. o godz. 12:00 w południe.


________________________________________________

www.facebook.com/…/2072406902791764

_________________________________________________________________________________________

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Moi drodzy synowie, jestem waszą matką, Waszą królową i panią z dobrego pocieszenia, nadziei i pokoju, Jestem waszą Matką Różańcową, matką wszystkich księży, matką wszystkich zawartych, matką całej ludzkości....

Z tym inauguracyjnym... z tą godnością przemówił do moich dzieci na wszystkich kontynentach ziemi, co odpowiednio was w tym czasie. Ponieważ cały kościół zaczął żyć najbardziej trudne i trudniejsze do wiary.

Wielu z nich będzie się plecami i będzie się wycofać na dobrą drogę, ponieważ duch z i duch z i duch judasza zdrajcy, wędrują teraz nad w ciałem mojego syna, który jest kościołem.

Ale ja jestem waszą matką obrońcą, jestem waszą kolumną prawdy, gdzie musicie się wspierać, drodzy synowie.

Moje czyste serce życzy Wam tylko dobra. Chcę idealną jednostkę moich dzieci na całym świecie, pracuję nad kształtowania prawdziwych eskadry bitew.

Ach... moja armia młodych, która wkrótce się stanie i jest tęsknota za moim sercem, że ta armia doprowadzić się, by bronić wiary. Aby wielu nie było w stanie cofnąć się i utrzymać się na baczność, nadal w środku krytyki i prześladowań i najbardziej trudne testy, które powinny przyjść w tym czasie i które są już na was.

Nie jak późny deszcz, ani jak wczesny deszcz, ale jak odpowiedni deszcz w czasie, który żyjesz. Tak, moje dzieci, to deszcz błogosławieństwa z nieba. Twój ojciec nie może tylko wysyłać im błogosławieństwa każdego dnia!

Ale wielu moich dzieci gardzi nimi, myśli o innych rzeczach i robi inne rzeczy, które nie są w jej boski plan. Chciał Cię ukształtować i ukształtować w Boskiej Woli, w boskiej rezygnacji, w Boskiej miłości, Boskiej Opatrzności i Boskiej jest to, co macie

Te czasy, które dzisiaj zaczynają się moje dzieci, które są dzisiaj wprowadzane do wszystkich moich dzieci przez ten proroczy sposób, przez ten don dar mojego małego, który otrzymuje w swoim sercu moje słowa i sprawia, że wysiłek, aby je przekazać jeden do Z taką lojalnością i jasność, nie ma wątpliwości, że ja, Wasza matka, mówię do serca moich dzieci.

Ale mówię do prawdy z Ewangelii mojego syna Jezusa Chrystusa, z Ewangelii krzyża, z siłą i łaską Ducha Świętego, aby te słowa miały prawdziwy wpływ na Wasze serca i mogą stać się czymś wspaniałym, co może dać im światło , które mogą dać im łaskę, które mogą dać im cnotę, które mogą dać im spokój.

Tak jak ludzie Izraela na pustyni, był prowadzony przez chmurę w dzień i przez kolumnę ognia w nocy przez Mojżesza i Aarona i firmy, która była z nim. I byli wierni głosem Twojego Ojca. Oni żyli na pustyni nie tylko materiał, ale również duchowy. I oto moc twojego ojca, który w tym momencie mógł określić, kto mógł żyć, aby wejść do ziemi obiecanej i tych, którzy zostali na drodze, za to, że się przeciwko swemu sługą mojżeszowi, przeciwko swojemu bratu Aarona i jego firmie. Z Jozue, naród Izraela wstał i podbił nową ziemię, wszedł na ziemię, która wysyłała mleko i miód ziemia obiecana.

W ten sam sposób... Jesteście moimi dziećmi, wchodząc na okropny test, na na pustyni. Ale to nie jest materiał na brak wody lub żywności, ale jest z niedoboru i duchowego charakteru, gdzie bardzo ważne jest święte poświęcenie i prawdziwe znaczenie w, które daje im życie wieczne w łaski I w świętości, kiedy ich odbieracie z wolną miłością, wszystko się dotknął, wolny od grzechu.

Od tej chwili zacznij liczyć dzień po dniu, bo to będzie pogarsza sytuację....

Ponieważ w zdrajców, którzy wprowadzili się do mojego kościoła, z którego jestem matką, wyciągają największe korzyści dla królestwa ciemności i mylą dusze, które nie powinny się mylić, które powinny mieć jasną decyzję i Szczere i jasne rozeznania w ich sercach, przez Ducha Świętego.

Jak moje dzieci mogą go dostać poprzez modlitwę i czytanie słowa Boga i słuchać uważnie. Ponieważ w tym -, w tej duchowej pustyni, w będzie tak potrzebny, aby dowiedzieć się, co to jest złe nasienie, aby odkryć wszystko, co nie będzie buduje waszych dusz.

Od tej chwili... to 40 dni duchowej pustyni... jeśli... moje dzieci... dni, jak teraz żyjecie, że nawet jeśli już nie wyglądają na 24 godzin, bo naprawdę są teraz 14 Godziny od tego dnia. Dlatego czas pójdzie szybciej, dlatego obserwować w niebo, światło asteroidy coraz bardziej widoczne, coraz bardziej zbliża się do ziemi, jak wstęp, jak ostrzeżenie dla moich dzieci.

Ponieważ zbliża się wielki dzień oświecenia sumienia, w którym każdy, kto będzie wiedział swoje osobiste grzechy osobiste, w którym każdy będzie uczestniczyć w konkretnym procesie. Który w tym samym czasie będzie praktykowane każdego mieszkańca ziemi w tym samym czasie, który będzie rozwijać ten szczególny proces dla każdego.

I dni asteroidy na ziemi będą straszne moje dzieci.
Jeśli nie nauczyłeś się trzymać tego, o co prosiłem przez tak wiele wiadomości... popełniacie prawdziwy błąd... .. i pozwalają na spędzanie czasu....

Wyraźnie powiedziałem Wam, że jedzenie jest w posiadaniu, powiedziałem wam wszystkie rzeczy, które muszą być zapisane, aby zająć je w różnych przypadkach, które są przedstawione. Ponieważ oświecenie świadomości, nie tylko będzie straszne ze względu na jego duchowy wpływ, ale również z jego efektów materialnych.

To będzie ogień, który spali wszystko, absolutnie wszystko... zatruje powietrze, zatruje wodę. I już wam mówiłem tak wiele razy, drogie dzieci, musicie jak najszybciej przygotować miejsca...... wkrótce... co tylko możecie, bo wkrótce krzyż światła w niebie pojawi się na niebie!!

Ponieważ moje dzieci nie były w stanie zainstalować krzyża. Ta wiadomość, którą wasz Pan dostarczył ludzkości, a teraz poprzez mój mały instrument uczeń mojego Pana, mojego Jezusa, przypomina Wam, że ten krzyż będzie dla ochrony i błogosławieństwa.

Tutaj moje dzieci muszą zrobić wysoki i żalu...

Co Wy robicie?

W jakim czasie? W sterylnych dyskusjach, w lenistwa, w spaniu? Martwiąc się tylko o to, co będą jeść? Że nie ufacie Opatrzności Opatrzności. Wasz ojciec da Wam wszystko, jeśli będziecie wierni, nic wam nie zabraknie...Więc o co się tak martwicie? Że tracicie czas?.... w plotkary... we wszystkich tych rzeczach, które nie edifican twojego duchowego życia?

Posłuchajcie swojej matki z nieba, która sprawia, że każdy dzień jest coraz bardziej pilny i bardziej poważny, ponieważ krzyż światła jest gotowy do demonstracji w niebie i powiedziałem wam przez mój mały...... tylko Będzie trwał 7 dni w niebie z 7 nocy.

A co potem?
Potem będziecie żyć najbardziej okropnym dowodem.

Spójrzcie na moje dzieci, od tego dnia w sobotę... Dolicz 40 dni testów i duchowej pustyni.... ponieważ po zakończeniu 40 dni, zaczną żyć 40 tygodnie, które muszą być przeżyć.

A te....... to czasy i środki z Waszych kalendarzy, które macie na całym świecie...
A ja, jak twoja matka z różowej róży, jestem wszystkie narody ziemi i każdego narodu.

Wszyscy, którzy słuchają wiadomości i prowadzą je w praktyce, mają poważny obowiązek i obowiązek słuchać swojej matki z nieba. Bo wkrótce będą mieli wolne od wszystkiego, co mogli przechować i to. Zamiast tracić czas, pomyśl o tych rzeczach, że nikt nie będzie miał wyjścia z procesów Boga.

To naprawdę będzie straszne tych dni, dni antychrysta są w środku was, dni z są w środku was, w, sterylne tarifa, sterylne wyznania, nadużycia w kościele.. Wina złych pasterzy .... Ci, którzy nie słuchają serca matki, Ci, którzy nie modlitwy przed wyjściem do świętowania świętej Mszy i dać komunię, dać święte ciało mojego syna, który ma tyle siły i odwagi, gdy dostaje się do Czystość, wiara i cnota.

To jest mój telefon do moich zawartych, ja jestem Maria z w róży. Weźcie pasterzy z mojego prawdziwego Kościoła, hełm prawdy i miecz sprawiedliwości, bo was się powoli w jad zła z językami heretyckich i będziecie potrzebować dużo tej ochrony.

Duch Święty jest z Wami. Wszyscy Ci, którzy wprowadzają w życie i słuchają wiadomości od Waszej matki, pobłogosław was z jego nieskazitelny sercem.

Bądź błogosławiony przez św. Józefa, bądź błogosławiony przez Ojca Pius, bądź błogosławiony przez cały sąd niebieski, przez San Miguel San Gabriel i San Rafael Archaniołów.

za: sagradoscorazones.wixsite.com/apostolado/2018-marzo

_____________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Ostrzeżenie - akt wielkiego Bożego Miłosierdzia

JEZUS: Ręka Boga wykorzysta Słońce, by ostrzec świat

BÓG OJCIEC: Trzęsienia ziemi będą odczuwane jako część małej kary przed Ostrzeżeniem

JEZUS: Wielkie Oświetlenie Sumienia nastąpi po tym, gdy Mój Święty Wikariusz (B XVI) opuści Rzym

JEZUS: Ostrzeżenie pomoże światu zwalczać największe odstępstwo wszechczasów

JEZUS: Wojna światowa nie będzie miała takiego samego skutku, jeśli po Ostrzeżeniu większość ludzi okaże skruchę

Trzęsienie ziemi w Europie i wojna światowa

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Wiadomość od Naszego Pana Jezusa Chrystusa, w mieście Panama, 6 października 2018r. o godzinie 12:….