Jazyk
Pozretia
831
csk.news 6

Vatikán pozval propagandistu homosexuálov aby rečnil na "Svetovom Stretnutí Rodín"

Propagandista homosexuálov, otec James Martin, bol pozvaný Vatikánom a Dublinskou arcidiecézou ako hlavný rečník na Svetovom Stretnutí Rodín v Auguste.

Martin oznámil na Twitteri (11. júna), že pred návštevou Pápeža Františka bude hovoriť o tom, ako v Cirkvi privítať "LGBT ľudí".

Liberálny novinár Christopher Lamb uviedol na Twitteri zrejmé, že Martinova voľba je "významnou podporou" Martinovej gay propagandy.

Obrázok: James Martin, © Shawn, Flickr, CC BY-NC-SA, #newsVvvoplhrkn
csk.news zmienil tento príspevok v Pro-homosexuálny kardinál žil v rovnakom byte s kardinálom McCarrickom.
Tomislav
S homosexuály a lesbami je to těžké, protože i když se k tomu hlásí, tak vůbec není jisté, že jimi opravdu jsou. Prvorepublikový psychiatr Zd.Mysliveček uvádí ve své obecné i spec.psychiatrii, že homo je v populaci cca 2% a lesb je cca O,5%, ale dnešní masmédia tvrdí, že homo je v populaci snad až 8% a lesb až 5%. Ve skutečnosti jsou mnozí z nich jen zatížení homosexualistickou ideologií anebo … Viac
Libor Halik
Antipapež František (Bergoglio) je sodomita. Za své nejbližší spolupracovníky zásadně vybírá sodomity, LGBT propagátory. Dělá totální destrukci církve a Bůh ji pak ztrestá jako Sodomu s Gomorou. Jen zbytky přežijí, jako kdysi přežil Lot. Jen těmi zbytky se naplní, že brány pekelné církev nepřemohou.
Samson1
Propagandista homosexuálů na světovém střetnutí rodin v auguste není žádný Otec, ale luciferův syn.