Jazyk
Pozretia
830
csk.news 13 1

Vatikán pozval propagandistu homosexuálov aby rečnil na "Svetovom Stretnutí Rodín"

Propagandista homosexuálov, otec James Martin, bol pozvaný Vatikánom a Dublinskou arcidiecézou ako hlavný rečník na Svetovom Stretnutí Rodín v Auguste.

Martin oznámil na Twitteri (11. júna), že pred návštevou Pápeža Františka bude hovoriť o tom, ako v Cirkvi privítať "LGBT ľudí".

Liberálny novinár Christopher Lamb uviedol na Twitteri zrejmé, že Martinova voľba je "významnou podporou" Martinovej gay propagandy.

Obrázok: James Martin, © Shawn, Flickr, CC BY-NC-SA, #newsVvvoplhrkn
Napísať komentár
csk.news zmienil tento príspevok v Pro-homosexuálny kardinál žil v rovnakom byte s kardinálom McCarrickom.
alica111
podľa J.Martina boli aj niektorí svätci homosexuáli:
James Martin, SJ
Overený účet @JamesMartinSJ

Some saints were probably gay or lesbian. Which ones? Hard, even impossible, to say. But if a certain percentage of people are gay or lesbian, then some are surely among the Communion of Saints. From the Revised and Expanded edition of "Building a Bridge":

gogole preklad
Niektorí svätí boli pravde… Viac
alica111
v oku pred 9 hodinami
csk.news ma zvlastnu charizmu meni bratov na Supov..

máš pocit že homosexuál patrí do Cirkvi?
Tomislav
S homosexuály a lesbami je to těžké, protože i když se k tomu hlásí, tak vůbec není jisté, že jimi opravdu jsou. Prvorepublikový psychiatr Zd.Mysliveček uvádí ve své obecné i spec.psychiatrii, že homo je v populaci cca 2% a lesb je cca O,5%, ale dnešní masmédia tvrdí, že homo je v populaci snad až 8% a lesb až 5%. Ve skutečnosti jsou mnozí z nich jen zatížení homosexualistickou ideologií anebo … Viac
Libor Halik
Antipapež František (Bergoglio) je sodomita. Za své nejbližší spolupracovníky zásadně vybírá sodomity, LGBT propagátory. Dělá totální destrukci církve a Bůh ji pak ztrestá jako Sodomu s Gomorou. Jen zbytky přežijí, jako kdysi přežil Lot. Jen těmi zbytky se naplní, že brány pekelné církev nepřemohou.
Samson1
Propagandista homosexuálů na světovém střetnutí rodin v auguste není žádný Otec, ale luciferův syn.
Libor Halik sa to páči.