Język
Wyświetlenia
3 tys.
karinka 11 6

Wstrząsające ostatnie przesłanie kard. Caffarry. „Było Dwunastu Apostołów, Pan może znowu zacząć od kilku”

Jeden z najjbardziej gorliwych obrońców ortodoksji i katolickiego rozumienia małżeństwa i moralności, kard. Carlo Caffarra zmarł kilka dni temu. Na kilka dni przed śmiercią miał pozostawić wstrząsające przesłanie.

Kilka dni przed śmiercią kardynała miał odwiedzić pewien ksiądz. I to właśnie jemu, we łzach, ale równocześnie w pełni spokojnie, kardynał miał powiedzieć, że nie obawia się o przyszłość Kościoła.

- Pan nie opuści swojego Kościoła. Na początku było Dwunastu Apostołów, więc Pan może znowu zacząć od kilku. Wyobraź sobie cierpienia św. Atanazego, który został sam, by bronić prawdy o miłości Chrystusa, Kościoła i człowieka. Musimy mieć wiarę, nadzieję i męstwo - miał powiedzieć kard. Caffarra.

Jego słowa przywołuje zaś włoski dziennikarz, od dawna krytyk papieża Franciszka, a także adhortacji „Amoris laetitia” Antonio Socci.

Autor: TPT
Źródło: OnePeterFive.com/MalyDziennik.pl
9:40 13 września 2017

malydziennik.pl/wstrzasajace-os…

Napisz komentarz …
22Cecylia
Kolejny bredzisław nie może zaprzestać wypisywać bzdur na temat Kk. Gdzie ty bidoku wyczytałeś, że Kościół katolicki można nawrócić???
Wróć do podstaw katechizmu, tam stoi jak wół, że Kk jest święty.
Quas Primas lubi to. 
Młot na posoborowe lubi to. 
22Cecylia
Bredzisław nie odpuszcza!
Młot na posoborowe lubi to. 
Primum Saeculum
Appel do wszystkich Tradycjonalistow Lefebrve ystow : posluchajcie sie swietych slow kard. Caffarra pozostancie w KOsciele Katolickim tylko on jest prawda, uciekajcie ze schizmy.
Msze Swiete Tradycyjne mamy w naszym kochanym Kosciele Katolickim.
Nie chodzcie do Integrystow !!
kard. Caffarra powiedzial :
- Pan nie opuści swojego Kościoła. Na początku było Dwunastu Apostołów, więc Pan może znowu… Więcej