Мова
Перегляди
49
uk.news

У секретної комісії нарешті з'явилося обличчя

Лука Марія Негро, президент Федерації євангельських церков Італії, 10 січня зробив анонс на nev.it. «2018 рік стане переломним роком для екуменізму як в Італії, так і в усьому світі», - сказав він.

На думку Негро, з цією метою в Італії буде створена організація Tavolo permanente di consultazione («Постійна консультаційна рада»), до якої увійдуть католики, протестанти і православні. Варто відзначити, що Негро не говорить про те, чому створення цієї організації стане «переломним» для світового екуменізму.

11 січня блог Anonimi della Croce вніс ясність в те, що відбувається. За інформацією авторів блогу, нова рада є нічим іншим, як секретною комісією, яка вже існує та працює над екуменічною месою. Наступне засідання заплановане на 12 лютого.

Єпископ Амброгьо Спреафіко з Фрозіноне, який відповідає за екуменізм на Конференції єпископів, заявив 11 грудня, згідно з agensir.it, що основою роботи нової структури стане наступний принцип: «ніхто не може заявляти про те, що він є єдиним носієм істинної віри». Варто відзначити, що саме про це йдеться в основних навчаннях католицької Церкви.

За інформацією Anonimi della Croce, група розпочне проведення екуменічної меси вже в наступні місяці.

Зображення: Ambrogio Spreafico, © Beatrice, wikicommons CC BY-SA, #newsRtzgdhfazm
Написати коментар