Clicks851
chemikus
113

Nowa ewangelizacja - Komunia Święta

To, co dziwi w Polsce, jest na porządku dziennym w kościołach za granicą. Kobiety są szafarkami komunii np. we Francji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Na naszych oczach, w Kościele Rzymskokatolickim w Polsce również można już spotkać szafarki Komunii – kobiety na równi z mężczyznami mogą rozdawać Komunię.

Rewolucja postępuje ...

Przykłady można mnożyć.SKUTKI NAUK vATICANUM II

wacula25@wp.pl
TEN sakrament komunii świętej jest zawsze taki sam J.CH. Obojętnie kto go podaje czy to w lesie w jaskini na wojnie i niewoli a podającym jest stara kaleka żebraczka .Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda! 25 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dbacie o czystość zewnętrznej strony kubka i misy, a wewnątrz pełne są one zdzierstwa i niepowściągliwo…More
TEN sakrament komunii świętej jest zawsze taki sam J.CH. Obojętnie kto go podaje czy to w lesie w jaskini na wojnie i niewoli a podającym jest stara kaleka żebraczka .Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda! 25 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dbacie o czystość zewnętrznej strony kubka i misy, a wewnątrz pełne są one zdzierstwa i niepowściągliwości.26 Faryzeuszu ślepy! Oczyść wpierw wnętrze kubka, żeby i zewnętrzna jego strona stała się czysta Chcecie powiedzieć że z rąk tej pięknej szafarki byście w czasie mszy św. ODMÓWILI przyjęcia ciała zbawiciela J.CH. BO PYCHA wasza jest najważniejsza czyli jak żydostwo byście postąpili OPANUJCIE sięęęęęęęęę.
PiotrM
O, ciasteczka rozdaje
Adrianna7
Apokaliptyczna Nierządnica działa pełną parą...
chemikus likes this.
predex
To sa te sekty w kościerle typu Kiko za Friko, nowa ewangelizacja, kościółek przydomowy, czyli róbta co chceta w kosciele.

A zakon rycerzy Chrystusa Krola nielzja.
Agnus likes this.
Joanna17
Smutne...
Joanna17 likes this.
Matricaria
Panie sie częstują...
Tymoteusz likes this.
Tymoteusz
Te biedne uśmiechnięte dziewczyny „szafarki” nie wiedzą co czynią (za zgodą odpowiednich władz kościelnych, które za to świętokradztwo słono przed Bogiem odpowiedzą!).

Módlmy się, żeby przejrzały te niewiasty na oczy i nie profanowały Pana Jezusa!
chemikus
Synagoga szatana rozpościera swoje skrzydła w tych czasach ostatecznych !
chemikus likes this.
Anty_modernista shares this.
Nowa "ewangelizacja"
Jerzy4711
Ohyda!
Tymoteusz and 2 more users like this.
Tymoteusz likes this.
chemikus likes this.
Fidelium traditioni likes this.
Anty_modernista
Ohyda!
Tymoteusz and 2 more users like this.
Tymoteusz likes this.
chemikus likes this.
Fidelium traditioni likes this.