Мова
Перегляди
42
uk.news

Бенедикт розкритикував «Теологію Папи Франциска»

Нарешті, було опубліковано повну версію листа, написаного Бенедиктом XVI монсеньйору Даріо Вігано з Секретаріату зв'язків Ватикану, у відповідь на прохання написати вступ до одинадцяти буклетів під назвою «Теологія Папи Франциска». У своєму листі Бенедикт ввічливо відхилив пропозицію.

На початку цього тижня Вігано опублікував окремі частини цього листа, тим самим він намагався створити враження, ніби Бенедикт похвалив Франциска та його «теологію».

До недавнього часу неопубліковані частини листа містили бомбу, адже Бенедикт XVI розкритикував той факт, що серед авторів матеріалу є антикатолицький німецький теолог Пітер Хюнерманн. Ось що писав Бенедикт:

«Як приклад, я хотів би висловити своє здивування тим фактом, що серед авторів також є професор Хюнерманн, який під час мого понтифікату став відомим завдяки керуванню анти-папськими ініціативами. Він брав участь у написанні значної частини «Kölner Erklärung», в якій, в контексті енцикліки «Veritatis Splendor», нападав на магістерську владу Папи Римського, зокрема, на питання морального богослов'я. Також «Europäische Theologengesellschaft», засновником якої він є, з самого початку ставила себе в опозицію до папського магістеріума».

Зображення: Vatican News, #newsAryouodzkx
uk.news згадав цей пост в Напівофіційний ЗМІ Ватикану звинувачує редактора «Vatican News» у маніпуляціях.