Clicks8.4K
Inka
145

♥ ŻYWA KREW PANA JEZUSA - splywajaca na Arke Przymierza – ODNALEZIONA I POTWIERDZONA ♥

ŻYWA KREW PANA JEZUSA ODNALEZIONA I POTWIERDZONA

Największym odkryciem Wyatta może być Arka Przymierza, którą odkrył 6 stycznia 1982 roku w jaskimi Zedekiah w północnej Jerozolimie.
Została ona tam prawdopodobnie ukryta w roku 586 pne. przez Jeremiasza.
Jak podaje Wyatt, to właśnie na tej górze dokonano ukrzyżowania Jezusa Chrystusa ponad 500 lat później, nie wiedząc, że poniżej znajduje się Arka Przymierza.

Jak podaje transkrypt relacji Wyatta na temat odkrycia Arki Przymierza:
“Zaskoczenie moje przekroczyło wszelkie granice, gdyż nie spodziewałem się odnaleźć Arki Przymierza. Nie miałem także w zamiarze odnalezienie miejsca ukrzyżowania, tak więc było niesamowite szczęście i zbieg okoliczności, że dokonałem takiego odkrycia. Nie łączyłem też początkowo obecności krwi na Krześle Łaski Arki Przymierza z ukrzyżowaniem Chrystusa”.

Wyattowi udało się połączyć fakt obecności krwi z ukrzyżowaniem, dopiero gdy odkrył szczelinę w skale, która prowadziła wprost znad Krzesła Łaski Arki Przymierza w górę, do miejsca gdzie dokonano ukrzyżowania.
Było tam kwadratowe wgłębienie, gdzie mógł być wbity krzyż, obok niego rozpoczynała się szczelina.
Mogła ona powstać w momencie ukrzyżowania Chrystusa, gdy ziemia się zatrzęsła.
Pobrał więc próbki krwi do analizy, nie wiedząc jeszcze, że może to być krew samego Jezusa Chrystusa.
Najbardziej niesamowite jest nagranie wideo samego Rona Wyatta, który opowiada na temat badań przeprowadzonych na odnalezionej krwi w jaskini:
Kobieta: Mówiłeś, że masz krew naszego Pana, którą przebadali Izraelczycy?
Ron Wyatt: Tak, to prawda.
Kobieta: Co im się udało ustalić?
Ron Wyatt: (…) Powiem krótko. Sucha krew jest martwa.
Każdy to może potwierdzić, badano krew z mumii faraonów, można z nią robić pewne rzeczy, ale nie można policzyć chromosomów, przynajmniej metodami, które ja znam. Następuje jednak postęp, nie będę udawał że wszystko wiem.
Z tego co jednak wiem, nie ma możliwości policzenia chromosomów w martwej krwi – można wyciągnąć DNA i inne rzeczy, ale nie policzyć chromosomy.
One są w żywych białych krwinkach.
Zrobiłem analizę w laboratorium w Izraelu, poradzili mi je badacze starożytności.
Poprosiłem o analizę krwi i o to by powiedziano mi co można o niej powiedzieć.
Postanowili ją odtworzyć, trzymając w temperaturze ciała przez 72 godziny lekko mieszając. Odszedłem zostawiając im to, oni się na tym znali i wiedzieli co z tym zrobić.

Gdy wróciłem potwierdzili, że jest to krew ludzka, zrobili wszystkie potrzebne testy.
Wtedy poprosiłem ich by umieścili białe krwinki na materiale do rozmnożenia i trzymali to w temperaturze ciała przez 48 godzin.
Odpowiedzieli, że to nic nie da, bo krew jest martwa.
Poprosiłem ich jednak by to zrobili dla mnie.
Zgodzili się.
Powiedziałem, że wrócę gdy będą to wyciągać i badać.

Gdy wróciłem, zaczęli to badać pod mikroskopem i nagle jeden technik zawołał drugiego, potem zawołali szefa, rozmawiając cały czas po hebrajsku.
Potem spojrzeli na mnie i zapytali: “
- dlaczego ta krew ludzka ma tylko 24 chromosomy?!”
Każdy z nas ma 46 – 23 od matki, 23 od ojca.
22 autosomy od matki,
22 autosomy od ojca
i jeden chromosom X od matki
oraz 1 chromosom X lub Y od ojca (decydujące o płci
-jesli od ojca jest X=dziewczynka a jesli 24 chromoson od ojca jest Y = chlopiec ).

Ta krew miała 23 chromosomy ze strony matki i tylko jeden chromosom Y. Dziecko nie mogłoby się rozwinąć gdyby nie miało autosomów od matki.
Tak więc wszystkie jego cechy fizyczne były zdeterminowane z jej strony rodziny. Jego płeć męska była zdeterminowana przez ten jeden chromosom Y, który nie pochodził od ludzkiego mężczyzny.
Wtedy oni powiedzieli: “- ta krew jest żywa”.
Wtedy im odpowiedziałem: “- bo ta krew jest …. to jest krew waszego Mesjasza”.
Ron Wyatt już nie żyje nie może więc potwierdzić czy też zaprzeczyć temu co powiedział.
Próbki krwi są nadal w rękach rodziny Wyatta – badano je powtórnie i znów się okazało, że jest żywa.
Dziwna cisza panuje wokół tej całej sprawy…
Ron Wyatt dokonał tyle wspaniałych odkryć, że powinno być o nim głośno – a nie jest.
W polskim internecie jest tylko kilka artykułów, żaden nie mówi szerzej o odkryciu Krwi Pańskiej......

Fragment ze strony:
monitorpolski.wordpress.com/…/krew-jezusa-mes…

Wiecej informacji na temat znalezienia ARKI PRZYMIERZA: Arka Przymierza
porownaj:

Arka Pprzymierza- wedlug wizji Błogosławionej Anny Katarzyny Emmerich ARKA PRZYMIERZA
PiotrM likes this.
Jerzy** shares this.
ŻYWA KREW PANA JEZUSA ODNALEZIONA I POTWIERDZONA
Slawek
Śmierć, prawdziwa Śmierć, czeka nie znających mojego Syna, któremu przekazałem wszelką władzę i każdy sąd. Na jego Imię mój Majestat skłania się do uczynienia każdego cudu, tak jak we Wszechświecie ma się zgiąć kolano każdego stworzenia w świętym i miłym Mu uwielbieniu. O dzieci mojego Syna! On nosił swe Imię po to, aby je zaczerwienić Boską Krwią na stromej ścieżce Drogi Krzyżowej. Ono połyskiw…More
Śmierć, prawdziwa Śmierć, czeka nie znających mojego Syna, któremu przekazałem wszelką władzę i każdy sąd. Na jego Imię mój Majestat skłania się do uczynienia każdego cudu, tak jak we Wszechświecie ma się zgiąć kolano każdego stworzenia w świętym i miłym Mu uwielbieniu. O dzieci mojego Syna! On nosił swe Imię po to, aby je zaczerwienić Boską Krwią na stromej ścieżce Drogi Krzyżowej. Ono połyskiwało, jako jedyne światło w mroku, w którym świat pogrążył się w Wielki Piątek.

POTĘGA IMIENIA «JEZUS»
Maria Valtorta
KONIEC CZASÓW
POTĘGA IMIENIA - JEZUS
alanowa
a co wynikło z badań nad krwią Pana Jezusa z cudu w Sokółce. Czy badano DNA? To byłby dowód .W odkrycia wyznawców fałszywych religii chrześcijańskich trudno wierzyć
KamilPe
Wielka szkoda, że nie ma więcej tłumaczeń odnośnie tych odkryć...
KamilPe
Dodajmy, że Pan Ron Wyatt należał do tzw. Adwentystów Dnia Siódmego. Był czystym protestantem. Więc pokładajmy wiarę w miłosierdzie Boga. W końcu dokonał ważnych odkryć.
KamilPe
W dzisiejszych ostatecznych czasach nasza wiara jest zaślepiana materializmem, techniką i tzw (rozumem). Na wszystko się szuka dowodów. Kiedyś wiara nasza była prosta. Teraz wszyscy chcą dowodów rzeczowych, coraz więcej i więcej. Bóg nam teraz w tych ciężkich czasach kiedy wiara jest zatruwana daje już rzeczowe dowody. Odkrywa nam wszystko pokolei, tak żebyśmy mieli argumenty, żebysmy mogli się …More
W dzisiejszych ostatecznych czasach nasza wiara jest zaślepiana materializmem, techniką i tzw (rozumem). Na wszystko się szuka dowodów. Kiedyś wiara nasza była prosta. Teraz wszyscy chcą dowodów rzeczowych, coraz więcej i więcej. Bóg nam teraz w tych ciężkich czasach kiedy wiara jest zatruwana daje już rzeczowe dowody. Odkrywa nam wszystko pokolei, tak żebyśmy mieli argumenty, żebysmy mogli się bronić przed tymi pytającymi. To taka odtrutka. Właściwie to już chyba wszystko mamy na talerzu. Nasza wiara jest potwierdzona twardymi argumentami jak nigdy. Nawet człowiek ograniczony, na siłę przepychany z klasy do klasy powienien to zrozumieć. Trzeba być typowo świadomie zatwardziałym, żeby mówić "nie wierzę". To ja mówię, że nie tylko wierze, bo ja już wiem. Bo mamy fakty.
Slawek
Jędrek masz rację - W dzień ostateczny wszystko się pokaże; wtedy owa tajemnica zostanie wyjaśniona ku trwodze wszystkich, którzy jej nadużywali.
Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich

ARKA PRZYMIERZA
Jedrek.
TO KOLEJNY DOWÓD NA TO ZE ŻYJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH!
Slawek
Wydawać by się mogło, że historia Arki Przymierza kończy się w chwili przyjścia na świat Pana Jezusa, tymczasem wydarzenia z Jego życia przeplatają się właśnie z miejscami gdzie Ona się znajdowała, oto przykład:

Ucieczka do Egiptu

Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich

Tylko w trzech gospodach miała św. Rodzina nocleg podczas ucieczki; w tym miejscu, następnie w Anim czyli Engannim…More
Wydawać by się mogło, że historia Arki Przymierza kończy się w chwili przyjścia na świat Pana Jezusa, tymczasem wydarzenia z Jego życia przeplatają się właśnie z miejscami gdzie Ona się znajdowała, oto przykład:

Ucieczka do Egiptu

Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich

Tylko w trzech gospodach miała św. Rodzina nocleg podczas ucieczki; w tym miejscu, następnie w Anim czyli Engannim u pasterza wielbłądów, a wreszcie u rozbójników. Innych dni spoczywali w kotlinach, pieczarach i odległych pustkowiach, idąc manowcami wśród uciążliwej drogi. Gdy św. Rodzina wyruszyła dalej z Nazary, zatrzymała się w ukryciu przy owym wielkim terebincie, przy którym Maryi w drodze do Betlejem takie zimno dokuczało. W około było tu wiadomo o prześladowaniu Heroda, dlatego nie było bezpiecznie. Pod tym terebintem stała niegdyś arka przymierza, gdy Jozue zebrał lud i kazał mu wyrzec się bożków.

ROZMOWY JEZUSA Z ESSEŃCZYKIEM ELIUDEM O TAJEMNICACH STAREGO PRZYMIERZA I O NAJŚW. WCIELENIU

Słyszałam także wiele o historii arki przymierza. Gdy raz wpadła arka w ręce nieprzyjaciół, kapłani wyjęli z niej ową tajemnicę, jak to zwykli byli robić w razie każdego niebezpieczeństwa; jednak za samo znieważenie naczynia, które zawierało taką świętość, ponieśli zasłużoną karę i musieli arkę zwrócić.

Pokolenie, które Mojżesz przeznaczył do strzeżenia arki, istniało aż do czasów Heroda. Przy uprowadzeniu żydów do niewoli babilońskiej kazał Jeremiasz ukryć obok innych rzeczy i arkę na górze Synaj, jednak wtenczas nie było już w niej tej świętej tajemnicy. Arka zginęła od tego czasu na zawsze. Na jej wzór zrobiono drugą, lecz brakło w niej już niektórych rzeczy. Różdżka Aarona i część tajemnicy były na górze Horeb w posiadaniu Esseńczyków.
Inka
Arka Pprzymierza- wedlug wizji Błogosławionej Anny Katarzyny Emmerich ARKA PRZYMIERZA
Slawek
Kiedy Najwyższy nakazał Mojżeszowi sporządzić arkę i ołtarz kadzenia, czyż nie kazał go przebić i przymocować pierścienie, żeby można było podnieść [jedno i drugie] i przenieść tam, gdzie Pan tego chciał? Ja także jestem przebity. Jestem czymś więcej niż arka i ołtarz. Jestem znacznie większy niż arka i ołtarz. Spaliłem kadzidło Mojej miłości do Boga i do bliźniego i niosłem ciężar wszystkich …More
Kiedy Najwyższy nakazał Mojżeszowi sporządzić arkę i ołtarz kadzenia, czyż nie kazał go przebić i przymocować pierścienie, żeby można było podnieść [jedno i drugie] i przenieść tam, gdzie Pan tego chciał? Ja także jestem przebity. Jestem czymś więcej niż arka i ołtarz. Jestem znacznie większy niż arka i ołtarz. Spaliłem kadzidło Mojej miłości do Boga i do bliźniego i niosłem ciężar wszystkich nieprawości świata. Świat musi o tym pamiętać, żeby nie zapomnieć, ile kosztował Boga; żeby pamiętać, jak Bóg go umiłował; żeby pamiętać, jakie są skutki grzechu; żeby pamiętać, iż Zbawienie jest tylko w Jednym: w Tym, który został przebity. Gdyby świat nie zobaczył czerwieni Moich Ran, to naprawdę szybko zapomniałby, że to z powodu jego grzechów Bóg złożył Siebie w ofierze. Zapomniałby, że naprawdę umarłem w najokrutniejszych męczarniach. Zapomniałby, co jest balsamem na jego rany. Oto balsam. Przyjdźcie i całujcie. Każdy pocałunek zwiększy oczyszczenie i łaskę dla was. Zaprawdę powiadam wam: nigdy nie dość oczyszczenia i łaski. Świat bowiem niszczy to, co Niebo wylewa, i trzeba ruiny świata [stale] równoważyć Niebem i jego skarbami. Ja jestem Niebem. Całe Niebo jest we Mnie, a skarby niebiańskie wypływają z Moich otwartych ran.»
Jezus podaje apostołom ręce do pocałowania. Sam musi przykładać zranione dłonie do ich spragnionych, lecz zatrwożonych ust, gdyż strach przed wywołaniem bólu powstrzymuje apostołów od przyłożenia ich do ran.
«Nie to sprawia ból, nawet gdy usta są szorstkie. Cierpienie to coś innego...!»
«Co, Panie?» – pyta Jakub, syn Alfeusza.
«To, że dla wielu umarło się na próżno...

ZMARTWYCHWSTAŁY JEZUS W GETSEMANI [por. J 20,30-31]
Napisane 11 kwietnia 1947 r.
Engel44
Duszo Chrystusowa, uświę mię.
Ciało Chrystusowe, zbaw mię.
Krwi Chrystusowa, napój mię.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mię.
Męko Chrystusowa, wzmocnij mię.
O dobry Jezus, wysłuchaj mię.
W ranach swoich ukryj mię.
Nie dozwól mi oddalić się od Ciebie.
Od nieprzyjaciela złośliwego broń mię.
W godzinie śmierci mojej wezwij mię
i każ mi przyjść do siebie,
abym ze świętymi twoimi chwalił Cię,
na …More
Duszo Chrystusowa, uświę mię.
Ciało Chrystusowe, zbaw mię.
Krwi Chrystusowa, napój mię.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mię.
Męko Chrystusowa, wzmocnij mię.
O dobry Jezus, wysłuchaj mię.
W ranach swoich ukryj mię.
Nie dozwól mi oddalić się od Ciebie.
Od nieprzyjaciela złośliwego broń mię.
W godzinie śmierci mojej wezwij mię
i każ mi przyjść do siebie,
abym ze świętymi twoimi chwalił Cię,
na wieki wieków.
Amen
Radek33
Bóg zapłać Inko!
Inka
(..) Ta krew miała 23 chromosomy ze strony matki i tylko jeden chromosom Y. Dziecko nie mogłoby się rozwinąć gdyby nie miało autosomów od matki.(...)
Super !!!!