Clicks41
lt.news

Vatikanas padlaižiauja Australijos (ne)teisingumo sistemai

Po to, kai Viktorijos aukščiausiasis teismas atmetė kankinio kardinolo Georgo Pell apeliaciją, Vatikanas dar kartą parodė „pagarbą“ Australijos (ne)teisingumo sistemai.

Rugpjūčio 21-osios pareiškime Vatikano spaudos atstovai pabrėžė, jog Pell visuomet išlaikė savo nekaltumą ir tai yra kardinolo Pell teisė apeliuoti aukščiausiajam teismui.

Antrajame pareiškime Vatikano atstovas spaudai Matteo bruni pridūrė, jog Tikėjimo doktrinos kongregacija laukia vykstančio proceso baigties prieš pradedant nagrinėti bylą.

Vatikanas nepaisė fakto, jog prieš Pell mesti kaltinimai yra neįtikėtini ir neįmanomi.

Prokurorai tvirtino, jog pell paliko recesinę procesiją niekieno nepastebėtas ir tai tik tam, kad galėtų lytiškai išnaudoti berniuką bei save patenkinti itin viešoje katedros zakristijoje.

Teismo ekspertizės melagis naudojosi tais pačiais kaltinimais prieš amerikietį kunigą, kuris buvo nuteistas ir mirė kalėjime.

Priešingai nei Vatikanas, anglų diakonas Nickas Donelly perprato sistemą: „Policija, prokurorai, teisėjai ir žiniasklaida nori tikėti šiais įtarimais ir nesvarbu, kokie jie absurdiški bebūtų. Jie mūsų nekenčia.“

Paveiksliukas: George Pell, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsYizzokrwgf