Zobrazení621
Victory
4

Postoj křesťana a Bible ke gender ideologii


Předně otázka: Kdo je člověk a kdo je Bůh?
Člověk je tvor, závislý na svém Tvůrci – Bohu. Je stvořen k Božímu obrazu. Má duchovní podstatu. Ve chvíli smrti začíná rozpad lidského těla v prach. Duch jde před Boží soud, aby vydal počet ze svého života. Pokud člověk odmítal pravdu, ubíjel svědomí a v tom stavu zemřel, je věčně zavržen. Člověk, který bojoval se lží a zlem, hledal a přijal Pravdu, kterou je Ježíš Kristus, bude věčně žít.
Bůh stvořil člověka jako muže a ženu. Bůh nestvořil žádné gender monstrum.
Kdo přijme Krista, platí o něm: „Nežiji už já, žije ve mně Kristus.“ (Gal 2,20) Ďáblova transgenderová ideologie tvrdí, že v těle žije někdo jiný, než komu to tělo patří. Kdo tomu uvěří, platí o něm, že už nežije on, ale žije v něm gender démon. Ježíš tyto nečisté gender démony vyháněl! Nevedl s nimi dialog ani je netoleroval.
Je nepochopitelné, že na křesťanském území byly zavedeny gender zákony. Ještě před nedávnem platila Boží legislativa. Je zakódována do svědomí a Božího řádu. Chránila před invazí démonských sil a satanizací lidské přirozenosti. Herezemi uvnitř církve a otevřením se pohanství v Nostra aetate byly popřeny Boží zákony. Nahradila je gender legislativa, skrze kterou přišli gender démoni. Nastala masová satanizace církve i lidstva. Ovocem je peklo na zemi a peklo po smrti.
Co je záchranné pokání?
1. Odříci se herezí a očistit církev od démonského neopohanství!
2. Musí být zrušena gender legislativa a všechny takzvané antidiskriminační zákony!
3. Musí být zakázána gender ideologie v masmédiích, školství a kultuře!
Papež je povinen odsoudit gender satanizaci církve i lidstva. Je povinen veřejně odsoudit teror, kterým OSN, EU a jiné nadnárodní organizace vnucují genderovou legislativu. Papež musí ukázat na ovoce genderu, kterým je masová sebevražda. Gender teror je nejtěžším zločinem proti lidskosti. Papež ho takto musí veřejně označit.
Současný pseudopapež František nejenže notoricky mlčí, ale naopak, aktivně slovy i gesty prosazuje gender satanizaci. Čeká ho trest masového vraha. Před celým lidstvem dokazuje, že není právoplatným papežem, ale apostatou.
Prvním úkolem právoplatného papeže bude postavit se za ochranu morálních a Božích zákonů. On řekne jasné NE satanské ideologii genderu!

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
5. 2. 2019
krumpeľ a 3 více uživatelům se to líbi.
krumpeľ se to líbí.
Monika G se to líbí.
Mates5485 se to líbí.
apredsasatoci se to líbí.