Clicks683
csk.news
5

Pozdravy od Gomorrah: Kardinál Schönborn spravil čo by "militantný homosexuálny muž urobil"

Kardinál Schönborn útok na bývalého pomocného biskupa v Salzburgu Andreasa Launa bol podľa renomovaného holandského psychológa Gerarda van den Aardweg "nečestný" a "vážne nespravodlivý".

Schönborn napadol Launa za porovnanie "hodnoty" homosexuálnych vzťahov s koncentračnými tábormi po poslednom uviedol, že hriech nemôže byť nikdy požehnaný, ani homosexuálne zväzky, ani bordely, ani koncentračné tábory.

Van den Aardweg upozorňuje na lifesitenews na to, že Schönborn pôsobil ako "militantný homosexuálny človek", hoci každý, kto má zdravý rozum, pochopil, čo biskup Laun myslel. Všimol si, že v posledných rokoch Schönborn kázal "psychologicky nezmyselnú a duchovne strašnú nekatolícku ideológiu hodnoty vzťahov rovnakého pohlavia". Schönborn išiel tak ďaleko, že dovolil znesvätenie svojej katedrály hosťovaním homosexuálnej modlitby vrátane drag queen.

Pre van den Aardweg sa Schönborn "osobne identifikoval" s klamlivou militantnou gay ideológiou, ktorá nesprávne vyjadruje "vnútorne neusporiadané činy vážnej deprivácie" (Katechizmus Katolíckej Cirkvi) ako vernú lásku.

#newsAvpqgjfbxn
Detektiv
Peter Maria a odkazy na CIC přinášíš ty anebo ten pták??
Detektiv
Hoki Těmito novinářskými tlachy můžeš zalepovat pusu leda své babíčce, ale ne těm, kdo mají rozhled. Groer nastupoval do arc.Vídně s heslem: "Chci vztyčit kříž nad celou Evropou". To však bylo trnem v oku modernistům. Když skupina modernistů napsala Nový katechismus, a napsala jako jeho autora Schonborna, už tehdy tím sledovala vytlačování Schonborna do popředí, snad i jako budoucího papeže. …More
Hoki Těmito novinářskými tlachy můžeš zalepovat pusu leda své babíčce, ale ne těm, kdo mají rozhled. Groer nastupoval do arc.Vídně s heslem: "Chci vztyčit kříž nad celou Evropou". To však bylo trnem v oku modernistům. Když skupina modernistů napsala Nový katechismus, a napsala jako jeho autora Schonborna, už tehdy tím sledovala vytlačování Schonborna do popředí, snad i jako budoucího papeže. Schonborn sám jako teolog je slabý - napsal hlavně dílo zabývající se výkladem, východních ikon, což je vágní. Po novinářském obvinění Groera, jež nebylo nikdy prokázáno, protože to bylo čistě novinářské objednávkové svinstvo, osobně veřejně sprostým zásahem donutil Groera odstoupit z úřadu, aby se tam mohl sám vyšvihnout. Na rakouské církvi mohl Schonborn předvést, jaké skvělé věci by dokázal coby papež. A zatím - hlavní problém rakouské církve a důvod masivních odpadů katolíků - církevní daň, kterou zavedl Hitler, nechal tak, jak byla. Nedokázal si poradit ani s malým vzorkem rakouské církve, natož s celou církví.
Caesar likes this.
2 more comments from Detektiv
Detektiv
Odchodu kard.Groera z úřadu vídeňského arcibiskupa předcházel Schonbornův sprostý podraz proti Groerovi, jemuž nebylo nic dokázáno, takže Groer neodešel, nýbrž byl odejít.
Caesar likes this.
Detektiv
Schonborn se dostal do čela vídenského arcibiskupství poté, co hanebným způsobem podrazil arcibiskupa Groera, falešně obviněného z nějakého sexuálního deliktu, dodnes však nedokázaného.
Caesar likes this.
Caesar
Sonborn je cirkevný slobodomurár, tak ziadné prekvapenie
Roberto 55 and one more user like this.
Roberto 55 likes this.
ľubica likes this.