Jazyk

Pozdravy od Gomorrah: Kardinál Schönborn spravil čo by "militantný homosexuálny muž urobil"

Kardinál Schönborn útok na bývalého pomocného biskupa v Salzburgu Andreasa Launa bol podľa renomovaného holandského psychológa Gerarda van den Aardweg "nečestný" a "vážne nespravodlivý". Schönbo…
Napísať komentár
csk.news zmienil tento príspevok v Neokonzervatívny George Weigel, nemeckí biskupovia už viac nie sú Katolíkmi.
Detektiv
Peter Maria a odkazy na CIC přinášíš ty anebo ten pták??
Hoki
Prosím konkrétní odkazy na informace vrchní komisaři s rozhledem :) Nestačí jen sofistikovaně generovat vlastní postřehy načtené ze zdrojů zde neuvedených. Takhle tvrdit se dá ledacos. Děkuji.
Peter Maria sa to páči. 
Detektiv
Hoki Těmito novinářskými tlachy můžeš zalepovat pusu leda své babíčce, ale ne těm, kdo mají rozhled. Groer nastupoval do arc.Vídně s heslem: "Chci vztyčit kříž nad celou Evropou". To však bylo trnem v oku modernistům. Když skupina modernistů napsala Nový katechismus, a napsala jako jeho autora Schonborna, už tehdy tím sledovala vytlačování Schonborna do popředí, snad i jako budoucího papeže. … Viac
ceskoslo sa to páči. 
Caesar sa to páči. 
Detektiv
Odchodu kard.Groera z úřadu vídeňského arcibiskupa předcházel Schonbornův sprostý podraz proti Groerovi, jemuž nebylo nic dokázáno, takže Groer neodešel, nýbrž byl odejít.
Caesar sa to páči. 
Detektiv
Schonborn se dostal do čela vídenského arcibiskupství poté, co hanebným způsobem podrazil arcibiskupa Groera, falešně obviněného z nějakého sexuálního deliktu, dodnes však nedokázaného.
Caesar sa to páči. 
Caesar
Sonborn je cirkevný slobodomurár, tak ziadné prekvapenie
Roberto 55 sa to páči. 
ľubica sa to páči.