Jazyk

Kotlebovci konajú v rozpore s názormi pápežov a učením Cirkvi.

Arcibiskup Cyril Vasiľ pripomenul, že 25. marca je 90. výročie biskupskej vysviacky P. Gojdiča, ktorý dokazuje, že komunisti i Kotlebovci konajú v rozpore s názormi pápežov a učením Cirkvi. Arcibisku…
Napísať komentár …
Makarius
S tým Seleckým máš pravdu, on je dobrá "kotlebovská grimasa"
Peter Maria sa to páči. 
Coburg
Neviem kto je DEFO, a co som u neho mozno lajkol, tak mi to sem daj, pozriem sa co to vlastne bolo. Ja som stale zastancom Jana Pavla II. On sa nikdy neklaňal nijakemu molochovi. A ak niečomu u neho aj nerozumiem, nijako to nenaburava moj vztah k nemu. NIKDY si nedal dolu kriz, NIKDY neumyval nohy zenam ani migrantom. a ine veci.
ľubica sa to páči. 
Peter Maria
Cele roky si bol zastancom sv. Jana Pavla II. a teraz lajkujes Defa, ze sa klanal modle molochovi. Aj sv. Jan Pavol teda naburaval nauku Cirkvi a Evanjelia ze. Potom samozrejme aj Benedikt a teraz je to Frantisek, ale aj to je velmi prizemne takto posudzovat papezov a pritom im v teologii nesiahame ani po clenky.
Coburg
Peter Maria, kresťanstvo podľa Kotlebovcov:
Peter Maria, ja si ta vazim, aj ked nechces, aby som pisal pod tvoje prispevky. Ale tento tvoj vstup je velmi prizemny. Moje krestanstvo vobec nestoji predsa na Kotlebovcoch! Ked sa Kotleba narodil, ja som mal uz za sebou komunisticku basu. A moje nazory nemodelujem podla ziadnej strany. A aké postupne odsudzovanie papeza a biskupov? Tiez velmi … Viac
ľubica sa to páči. 
dyk
Fašista nie je ten, o kom všetci hovoria že je fašista, ale fašistom je ten, kto koná a žije ako fašista a naša vláda je tomu exemplárnym príkladom.
mike084 sa to páči. 
Peter Maria
Vidíš dyk čo spôsobuje kresťanstvo podľa Kotlebovcov? Postupné odsudzovanie pápeža a biskupov. Selecký je pekný príklad.
markus55 sa to páči. 
Roberto 55
Niektori ludia su velmi zaslepeni a neznali historie Slovenska a preto sa aj tak spravaju a vsetko pro-narodne odsudzuju v duchu NWO.
Dr. J. Tiso je mucenik a na tom nic nezmenia ti co pisu proti nemu. Ich myslenie a konanie sa preto podoba tomu fasistickemu...
mike084 sa to páči. 
ľubica sa to páči. 
dyk
Bože. Ochraňuj nás pred hnedým morom, ktorí nám teraz vládne na Slovensku. Chráň nás pred ich fašistickými akciami a potlačaním pravdy.
mike084 sa to páči. 
markus55
Makarius-toto si mal tu vložiť pred voľbami. Ale som rád, źe si skutočne zaťal do živého. Už tu reagujú oponenti... ale žiť v pravom svetle viery znamená aj bojovať....alebo sa brániť?
Peter Maria sa to páči. 
markus55
markus55 teraz
Lubica-ja otvorené oči mám ale aj ústa, keď tu vidím vaše príspevky. Na jednej strane bojujete proti interupciam /čo je chvályhodné/ ale na druhej strane špiníte pápeža až ste niekedy nechutná. Toto má byť vaša kresťanská viera? Zamyslite sa nad sebou...
Peter Maria sa to páči. 
Peter Maria
Kotlebovci sa akurát tak priživujú na kresťanských akciách. Keď sa chcú modliť nech nenosia svoje reklamné vlajky.
Coburg
Vážení, keby sa KDH prezentovalo ako "SILNÍ KATOLÍCI" a TAK AJ JEDNALI, KOTLEBA BY V POLITIKE ASI ANI NEBOL.. KOTLEBA JE ZRKADLO ZRADY KRESŤANSTVA OD KDH.
markus55
Pred voľbami tu Kotlebovci mali silnú propagáciu a pritom o sebe vravia, že sú veriaci? Stačí si prezrieť a vypočuť ich vystupovanie v parlamente a ich minulosť a každému rozumnému človeku bude jasné, že vystupovanie kresťana takto nevyzerá. Tak že v budúcich voľbách by ich rozumný kresťan nemal voliť.
Filofej
Bože ochraňuj Slovensko pred hnedým morom, ktorý sa chce tváriť katolícky.
markus55 sa to páči. 
Peter Maria
Ale Kotlebovci sa na rozdiel od SaS prezentujú ako "horliví katolíci" a u niekoho môžu vyvolať dojem, že tak má vypadať pravý kresťan.
Makarius sa to páči. 
Zobraziť ďalších 2 páči sa mi to.
Coburg
Nepoužívaj tu "kotlebovcov" ako nejakého strašiaka. Prečo nepíšeš o SaS, o tých, ktorí zúria proti Kotlebovcom, a sami tu zavádzajú neuveriteľný fašizmus - genderideológiu, homosexualitu, rozbitie rodín a pohanstvo? To ti vadia "akurát" Kotlebovci, ktorým zatiaľ NIČ nedokázali, (ináč by ich rozniesli v zuboch) - a nevidíme tu nič okrem masívnej demagógie proti nim, a záberovi, ako pochodujú v … Viac
Mates5822 sa to páči. 
Zobraziť ďalších 3 páči sa mi to.
Makarius
Za Boha a národ majú heslo Kotlebovci, ale to čo mnohí ukazujú nemá s Evanjeliom nič spoločné. Boha si vytvorili podľa svojich predstáv a Katolícka Cirkev sa od nich dištancuje, lebo kresťanstvu robia akurát tak hanbu
Peter Maria sa to páči. 
Zobraziť ďalších 2 páči sa mi to.
Coburg
Chceš povedať, že kňaz - prezident Tiso šiel proti listu katolíckych biskupov Slovenska? Prečo ho teda katolícki biskupi Slovenska už vtedy sami neodsúdili?
Mates5822 sa to páči. 
Zobraziť ďalších 2 páči sa mi to.
Peter Maria
Pastiersky list, ktorý odmieta postihovanie Židov na základe kolektívnej viny a rasových zákonov ako neprijateľné z hľadiska prirodzeného zákona i katolíckej náuky vydali 8.3.1943 aj Rímsko-katolícky biskupi.
markus55 sa to páči. 
Zobraziť ďalších 2 páči sa mi to.
Filofej
Vždy, keď kľačím pred svätými zostatkami hieromučeníka Pavla Gojdiča, tak si spomeniem na jeho hrdinský vzdor voči fašistom i komunistom.
Makarius sa to páči. 
Makarius
Pápež Pius XI. odmietol režim a ideológiu Nacionálneho socializmu, ktorý rasu, národ, štát, štátnu formu, alebo nositeľov štátnej moci „vytrháva z ich hodnotovej stupnice a robí z nich najvyššiu normu všetkých ostatných hodnôt, a modloslužobnícky ich zbožňuje", čím „prevracia Bohom ustanovený poriadok".