Clicks26
uk.news

Мученик кардинал Пелл: навіть олігархічні ЗМІ не купилися на брехню з боку звинувачення

Навіть представники олігархічних ЗМІ, які розпалювали ненависть по відношенню до кардинала Пелла, не купилися на заяви сторони обвинувачення щодо кардинала-мученика.

1 березня видання DailyMail.co.uk написало про те, що відразу ж після меси, коли і мав статися "злочин", на Пеллі було "чотири шари захисту", у тому числі альба, пояс, епитрахиль і риза.

Неназваний священик розповів порталу 2GB.com, що Пелл не міг самостійно сходити в туалет, не кажучи вже про те, щоб показувати комусь свої інтимні місця: "Те, в чому його звинувачують, просто не могло бути зроблено".

Обвинувач вважає, що Пелл відвів в сторону частину свого облачення. Однак, на ньому була альба, яка представляє собою довге безшовне одіяння, на якому просто немає ґудзиків, блискавок або розрізів, щоб розстебнути або відсунути його в бік.

26 лютого, в іншій статті, DailyMail.co.uk вказали на те, що обвинувач Пелла застав його за розпиванням червоного вина, при тому, що у вівтарній частині храму було тільки біле.

Основна ідея полягає в тому, що вівтарна частина храму ніколи не буває порожньою після проведення високої папської меси. У цей час її наповнюють сотні прихожан, кожен з яких свідчив на користь кардинала Пелла.

Зображення: © dailymail.co.uk, #newsLlbcahbbdl