Clicks1K

FŻP: AKTUALNOŚCI Z IZRAELA

19 marca 2019 r. Siły Obronne Izraela ogłosiły, że od dzisiejszego wieczoru zostanie wprowadzone całkowite zamknięcie palestyńskich terytoriów w Samarii, Judei i Strefie Gazy. Będzie ono obowiązywać przez cały czas świąt Purim do sobotniego wieczoru. Jedynym wyjątkiem będą sytuacje medyczne i humanitarne. Decyzję podjęto ze względów bezpieczeństwa, w świetle ostatniego śmiertelnego ataku terrorystycznego i trwających starć na granicy ze Strefą Gazy.

za: www.izrael.badacz.org
www.timesofisrael.com/idf-to-shutter-…

____________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

MATKA BOŻA: Syjoniści będą coraz bardziej prowokować, by zdobyć wzgórze świątynne. Kiedy wojska otoczą ze wszystkich stron Jerozolimę, wiedzcie, że ogłoszą oni swojego „mesjasza”

AKTUALNOŚCI Z IZRAELA: PROWOKACJE SYJONISTÓW

ŻYDZI CZEKAJĄ NA MESJASZA, (FAŁSZYWEGO JEZUSA, ANTYCHRYSTA) OGŁOSILI JEGO PRZYJŚCIE NA ŚWIĘTO PURIM (Purim 2019r. od wieczora: środa, 20 marca - do wieczora: czwartek, 21 marca)

I ZOBACZ:

Żydzi czekają z niecierpliwością na antychrysta !!! Zbierają się w Jerozolimie pod Ścianą Płaczu i śpiewają, że mesjasz jest u drzwi

PROWOKACJE SYJONISTÓW: W Izraelu wybuchają zamieszki z powodu zamykania muzułmańskich meczetów w Jerozolimie. Izraelska policja aresztowała Palestyńczyków. Wideo z 12.03.2019 r.
Laudetur Jesus Christus et Maria Immaculata ! and one more user like this.
ZBM likes this.