Język
Wyświetlenia
931
pl.news 3

Wysocy rangą prałaci promują homoseksualizm "ponad wszelką miarę" – kardynał Müller

Kardynał Gerhard Müller nie ma żadnych informacji na temat "sieci homoseksualnych" w Watykanie, poza tymi, które podał papież Franciszek.

W rozmowie z CatholicNewsAgency.com z 30 listopada potwierdził jednak, że niektórzy wysoko notowani prałaci bronią i promują homoseksualizm "ponad wszelką miarę".

Müller dodał, że ci sami duchowni są bezsilni i beztroscy, kiedy skonfrontuje się ich z atakami na wiarę katolicką: "kto za nimi idzie, temu wszystko uchodzi na sucho, ale kto rezygnuje z ich »myślowej asysty«, jest prześladowany".

Müller podsumowuje to sloganem: "Świętego Pawła wywalić – Wucherpfenniga pochwalić".

O. Ansgar Wucherpfennig został przyjęty przez Watykan na stanowisku uczelni teologicznej św. Grzegorza we Frankfurcie (Niemcy), mimo że błogosławił gejowskim parom i opowiadał się za wprowadzeniem kapłaństwa kobiet.

Grafika: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsUxhhcnvdxq
Napisz komentarz
wacula
Weronika....S A PRAWDA EWANGELII J.CH BRZMI tak-[ Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom .Nie to, co wchodzi do ust, czyni człowieka nieczystym, ale co z ust wychodzi, to go czyni NIECZYSTYM 20 To to właśnie czyni człowieka nieczystym. itd]-- Oznacza że już jesteśmy źli i grzeszni A NIE ŚWIĘCI na tej kuli ziemskiej w chwili narodzin ,dopiero w dalszym życiu … Więcej
Napisz komentarz
,,bycie homoseksualistą nie jest grzechem,,. Takie twierdzenie oznaczałoby, że Pan Bóg stworzył homoseksualistów. Kto tak twierdzi wypacza Boży zamysł i naraża swą duszę na niebezpieczeństwo.
Napisz komentarz