Clicks944
pl.news
3

Wysocy rangą prałaci promują homoseksualizm "ponad wszelką miarę" – kardynał Müller

Kardynał Gerhard Müller nie ma żadnych informacji na temat "sieci homoseksualnych" w Watykanie, poza tymi, które podał papież Franciszek.

W rozmowie z CatholicNewsAgency.com z 30 listopada potwierdził jednak, że niektórzy wysoko notowani prałaci bronią i promują homoseksualizm "ponad wszelką miarę".

Müller dodał, że ci sami duchowni są bezsilni i beztroscy, kiedy skonfrontuje się ich z atakami na wiarę katolicką: "kto za nimi idzie, temu wszystko uchodzi na sucho, ale kto rezygnuje z ich »myślowej asysty«, jest prześladowany".

Müller podsumowuje to sloganem: "Świętego Pawła wywalić – Wucherpfenniga pochwalić".

O. Ansgar Wucherpfennig został przyjęty przez Watykan na stanowisku uczelni teologicznej św. Grzegorza we Frankfurcie (Niemcy), mimo że błogosławił gejowskim parom i opowiadał się za wprowadzeniem kapłaństwa kobiet.

Grafika: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsUxhhcnvdxq
wacula
Weronika....S A PRAWDA EWANGELII J.CH BRZMI tak-[ Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom .Nie to, co wchodzi do ust, czyni człowieka nieczystym, ale co z ust wychodzi, to go czyni NIECZYSTYM 20 To to właśnie czyni człowieka nieczystym. itd]-- Oznacza że już jesteśmy źli i grzeszni A NIE ŚWIĘCI na tej kuli ziemskiej w chwili narodzin ,dopiero w dalszym życiu …More
Weronika....S A PRAWDA EWANGELII J.CH BRZMI tak-[ Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom .Nie to, co wchodzi do ust, czyni człowieka nieczystym, ale co z ust wychodzi, to go czyni NIECZYSTYM 20 To to właśnie czyni człowieka nieczystym. itd]-- Oznacza że już jesteśmy źli i grzeszni A NIE ŚWIĘCI na tej kuli ziemskiej w chwili narodzin ,dopiero w dalszym życiu jeżeli zechcemy trwać i CZYNIĆ grzechy np.SODOMII tzn. czynić homoseksualizm to otwieramy drogę do piekieł NIE DO NIEBA
Weronika....S
,,bycie homoseksualistą nie jest grzechem,,. Takie twierdzenie oznaczałoby, że Pan Bóg stworzył homoseksualistów. Kto tak twierdzi wypacza Boży zamysł i naraża swą duszę na niebezpieczeństwo.
icowałek likes this.
Anty_modernista