Мова
Перегляди
21
uk.news

Кардинал вважає, що Паролін повинен піти на тлі "жахливої зради"

20 вересня видання South China Morning Post повідомило, що 86-річний кардинал з Гонконгу, Йозеф Дзен закликав Державного секретаря Ватикану, П'єтро Пароліно, піти у відставку через неминучість угоди з владою Китаю.

Угода спрямована на встановлення дипломатичних відносин і надання комуністам права вибирати єпископів. Такі умови зраджують підпільну церкву, яка не зраджувала справжнім католицьким цінностям протягом декількох десятиліть репресій і переслідувань.

Дзен назвав угоду "жахливою зрадою" католицької віри. "Вони віддають стадо овець прямо в лапи вовкам". Він додав: "Це повна капітуляція. Це зрада (нашої віри). У мене немає інших слів".

Кардинал вважає Пароліно людиною, яка зневажає борців за віру. Він додає: "Він повинен піти. Не думаю, що він знає, що таке віра. Він просто хороший дипломат в самому світському розумінні цього слова".

На думку кардинала Дзена, угода підірве довіру до церкви: "Можливо саме тому деталі тримаються в секреті".

Він впевнений, що тільки половина католиків погодиться з результатами угоди: "Я боюся, що вони (інші католики) можуть зробити щось неправильне, організувавши опір".

Зображення: Pietro Parolin, © Mazur/catholicchurch.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsHgptpxlmqq
Написати коментар
uk.news згадав цей пост в Наслідки угоди з Ватиканом - Китай заарештував чотирьох священиків.