Język
Wyświetlenia
1,7 tys.
ŚW.FILOMENA 1

Matka Zbawienia: Ten nowy fałszywy papież ... potępi Mnie, Świętą Matkę Boga, i ośmieszy Moją rolę jako Współodkupicielki

Mother of Salvation: The new false pope ... denounce me, the Blessed Mother of God and ridicule my role as Co-Redemptrix

wtorek, 10 kwietnia 2012 roku, godz. 20.45

Jestem waszą umiłowaną Matką, Królową ziemi. Jestem Niepokalanym Poczęciem, Dziewicą Maryją, Matką Jezusa, Który przyszedł w ciele.

Moje dziecko, czas Triumfu Mojego Niepokalanego Serca jest blisko. Przybliża się czas zmiażdżenia węża przeze Mnie; aż do dnia, kiedy szatan i jego demony zostaną rzuceni na pustkowie, na ziemi będzie wybuchać wiele zamieszania.

Dla wierzących w Mojego Syna będzie to czas udręki. Będą oni ciągnięci przez Kościół katolicki w dwie różne strony.

Jedna połowa będzie wierzyć z poczucia obowiązku w konieczność podążania za fałszywym prorokiem – papieżem, który nastąpi po papieżu Benedykcie XVI.
On, bestia, przyodziany jest jak baranek, ale nie jest on od Mojego Ojca, Boga Najwyższego, będzie oszukiwał biedne dusze, włączając w to księży, biskupów i kardynałów
.

Wielu będzie podążać za nim i uwierzą mu, że jest posłany przez Boga, aby rządził Jego Kościołem na ziemi. Niestety, wiele dusz pójdzie za jego nauczaniem, które będzie znieważać Mojego Ojca. Inni, napełnieni Duchem Świętym i obdarzeni Łaskami rozeznania dzięki ich pokornym duszom, będą natychmiast wiedzieli, że oszust zasiada w Kościele w Rzymie.

Ten nowy fałszywy papież już spiskuje, nawet zanim wstąpi na tron w Stolicy Piotrowej, aby potępić Nauczanie Mojego Syna. Potem potępi Mnie, Świętą Matkę Boga, i ośmieszy Moją rolę jako Współodkupicielki.


Moje dziecko, twoja rola stanie się nawet trudniejsza niż dotychczas. Ponieważ wiele Moich dzieci jest bardzo zdezorientowanych. Zniewagi, z którymi stykasz się każdego dnia, i udręki, które znosisz w imieniu Mojego Syna, będą się nasilać. Nigdy nie lękaj się powiedzieć światu prawdy, Moje dziecko. Jesteś wzmacniana poprzez fizyczne i mentalne cierpienie, które przyjmujesz w imieniu Mojego Syna, aby ratować dusze.

Zostanie podjęty wszelki wysiłek, szczególnie przez jedną grupę w Kościele katolickim, aby odrzucić Moje Orędzia dane tobie. Twoje posłuszeństwo i wierność wobec Mnie i Mojego umiłowanego Syna będą poddane próbie jak nigdy dotąd. Może to spowodować, że zostaniesz odciągnięta, ale jeśli tak się stanie, nie potrwa to długo.

Módl się, Moje dziecko, za wszystkie dzieci Boże, które bez własnej winy są wciągane w ostateczną bitwę o dusze.

Wszystko to musi się wydarzyć, bo jest to zawarte w Księdze Mojego Ojca. Wszystkie anioły w Niebie chronią ciebie, Moje dziecko, w tej nieco samotnej Misji. Zawsze pamiętaj, jak ważna jest modlitwa.

Módl się, módl się, módl się, ponieważ bez modlitwy, szczególnie bez odmawiania Mojego Różańca świętego, szatan może odciągnąć cię od świętego Słowa Mojego drogiego Syna.

Pamiętaj także o znaczeniu postu, bo trzyma on zwodziciela z dala.

Bez regularnej modlitwy trudno będzie pozostać Moim dzieciom blisko Mojego Syna.
Nigdy nie obawiajcie się przyszłości, dzieci, bo gdy pozostaniecie blisko Mojego Syna, będziecie chronieni i otrzymacie Łaski potrzebne do przygotowania swoich dusz i tych z waszych rodzin na Nową Erę Pokoju przepowiedzianą tak dawno temu.

Wasza umiłowana Matka
Królowa ziemi
Matka Zbawienia

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/virgin-mary-the…
za: jezusdoludzkosci.pl/2012-04-10-20-4…

_________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Klucze Rzymu są teraz zwracane Bogu, Ojcu Wszechmogącemu

MATKA BOŻA: Ogłaszam dzień 4 czerwca, Dniem Święta Matki Zbawienia (Współodkupicielki)

Mafia Św. Gallena: Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

JEZUS: Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim najświętszym Kościele na ziemi

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

Matka Zbawienia: Planują zastąpić świętego Wikariusza, papieża Benedykta XVI, dyktatorem kłamstw. Utworzy on nowy kościół w przymierzu z antychrystem

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

MATKA BOŻA O EKUMENIZMIE: Pułapka, którą zastawił szatan, to pokusa dialogu z religiami i organizacjami, które są wrogo nastawione do Kościoła

MATKA ZBAWIENIA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka

JEZUS : Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia

Bóg Ojciec: Bardzo niewielu z was odrzuci nowy, jeden światowy kościół i dlatego Moja Interwencja będzie szybka

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Franciszek neguje Niepokalane Poczęcie… mówi Maryja Dziewica nie była święta od początku.