Język
Wyświetlenia
3 tys.
pl.news 13 1

Watykan tworzy synkretyczne logo z muzułmańskim półksiężycem

Watykan pokazał oficjalne logo papieskiej pielgrzymki do Maroka (30-31 marca). Przedstawia ono krzyż otoczony przez islamski sierp księżyca.

Watykan wyjaśnił 7 stycznia w oświadczeniu, że chrześcijański krzyż i muzułmański półksiężyc symbolizują "ponadreligijne porozumienie między Chrześcijanami a Muzułmanami".

Arabskie znaki w ostatniej linii tekstu logotypu znaczą "Maroko".

#newsRllvextgve
Weronika....S
Logo przedstawia krzyż wpisany w islamski sierp, czyli o czym marzy Franciszek. W logo ŚDM był wkomponowany natomiast odwrócony krzyż franciszkański. To nie jedyne jednak profanacje krzyża podczas tego pontyfikatu.
ELOHIM.
Tak samo wam się kojarzył symbol ŚDM w Polsce z masonami. Hahahah A tak poważnie to nawróćcie się... I weźcie leki
Ochroniarz
".....Mądremu dwa słowa wystarczą a głupiemu to i referatu mało....jak powiedział Sofronow" cytując Stanisława Anioła. Tobie @elohim namalowaliby baphometa czy innego czorta to i tak byś powiedział(a) że coś nam się ubzdurało, że nic złego w tym nie ma. To Ty musisz się nawrócić i odnaleźć Boga prawdziwego! Nie podążaj za fałszywymi prorokami!
Należy jak najszybciej wyzbyć się niezdrowego poczucia, że organizacja z panem Bergoglio na czele jest Kościołem Rzymsko-Katolickim. Nie jest! Jest to szatańska podróbka, przepowiedziana w wielu wizjach Świętych. Mamy czasy ostateczne.
Kto to widzi jest obdarzony Łaską.
ELOHIM.
Zbuntuj się i załóż swój Kościół
ELOHIM. Dziękuję za poradę ale jest ona bez sensu, gdyż ja wiem gdzie jest prawdziwy Kościół. Zgodnie ze słowami Św. Hieronima - Tam Kościół gdzie prawdziwa wiara.
Jeśli uważasz, że ludzie w Watykanie wyznają ta sama wiarę co .. powiedzmy w roku 1958, to jesteś człowiekiem pozbawionym umiejętności racjonalnego myślenia.
ELOHIM.
Stonka, Św Hieronim też mówił że kto nie zna Pisma Świętego nie zna Boga. Nie zna Jezusa Chrystusa. Nawróć się i zajmij się tym do czego jesteś powołany a nie co kto powiedział w Watykanie.
ELOHIM. A skąd ty wiesz do czego ja jestem powołany? Może właśnie do tego aby zwalczać modernizm, którego ty jesteś faryzejskim wyznawcą.
GracjanJan
IMAM RZYMU