Język
Wyświetlenia
869
damira80 6

Za koncert Conchity podatnicy zapłacą prawie milion złotych

Austriacka drag queen Conchita Wurst ma 27 czerwca wystąpić na koncercie zorganizowanym w celu promocji województwa świętokrzyskiego. Koszt imprezy nie jest mały. Za „Sabat Czarownic” podatnicy mają zapłacić ponad 900 000 złotych.

Będzie to pierwszy koncert Conchity w Polsce. Jako zwycięzca poprzedniej edycji Eurowizji „Kobieta z Brodą” jest światowej sławy celebrytką, dlatego nie dziwi fakt, iż jej wynagrodzenie za imprezę jest potężne. Rosną więc koszty całego wydarzenia.

W związku z tym, oprotestowanie wydarzenia zalecają niektórzy lokalni politycy. W rozmowie z Gazetą Wyborczą radny PiS Bogdan Latosiński mówi:
– Kiedy usłyszałem dzisiaj w radiu informację o tym koncercie, sam do siebie powiedziałem pipipipi… Jeżeli ta osoba wystąpi na koncercie, sam osobiście zaprotestuję podczas sesji sejmiku województwa świętokrzyskiego.

– Ja jestem katolikiem i konserwatystą. Uważam, że mężczyzna jest mężczyzną, a kobieta – kobietą. O dodatkach nie chcę mówić, bo to moje odczucia wewnętrzne – dodaje radny PiS.

Część osób obawia się, że koncert może zakończyć się awanturą. Wszystko przez to, że region świętokrzyski ma być wciąż regionem bardzo konserwatywnym. Występ „kobiety z brodą” oraz fakt, iż impreza pochłonie prawie milion złotych może zdenerwować miejscowych. Inna sprawa, że podczas Sabatu Czarownic mają wystąpić również tacy muzycy jak Ewelina Lisowska, Kombi, Afromental i chór gospel Sound’n’Grace.

youtu.be/SaolVEJEjV4

pikio.pl/za-koncert-conc…

Napisz komentarz …
Primo
Nie zafundowali tego koncertu Polacy, ale wszechobecne żydostwo, by zhańbić Polskę i Polaków, a zwłaszcza nasz katolicyzm.
Do koncertu już nie długo, a hierarchowie KK milczą - nie ma ani jednego protestu.
Episkopacie Polski - kim jesteście i komu oddajecie chwałę!?
Trzeba mieć cholerny tupet, by walczyć z Intronizacją Chrystusa, a na takie zgorszenie chować głowy w piasek. Bóg wam za to ''… Więcej
Nemo potest duobus dominis servire ! lubi to. 
Anty_modernista lubi to. 
baranek
Takie osoby dawniej pokazywano w cyrku ku uciesze gawiedzi.
ps
Jestem muzykiem z wyższym wyksztalceniem, pracuję w filharmonii w Kielcach. Moja pensja brutto, to 2500 pln. Muszę pracować na to cały miesiąc
Taki koszt koncertu Conchity jest równiez niemoralny.
VRS lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.
malgorzata__13
Gdzie jest marszałek województwa,szlachetny Jarubas,jakim prawem zhańbił tym koncertem swoją rodzimą ziemię?
Jak wiemy była dawniej taka atrakcja na jarmarkach obwożona,ale to dawne czasy,okazuje się że w kieleckim władza nadal ma sentyment do takich rzeczy,dlatego możemy być pewni że wyborcy odpowiednio zajmą się tą sprawą.
Croisade lubi to. 
VRS
"Kobietom z brodą" należy przywrócić tradycyjne, należne im miejsce.
Croisade lubi to. 
damira80
Austriacka drag queen Conchita Wurst ma 27 czerwca wystąpić na koncercie zorganizowanym w celu promocji województwa świętokrzyskiego. Koszt imprezy nie jest mały. Za „Sabat Czarownic” podatnicy mają zapłacić ponad 900 000 złotych.