Clicks760
ŚW.FILOMENA
11

Zjednoczone Emiraty Arabskie wycofują wszystkie pieniądze z banków w Katarze. Świat na krawędzi Armagedonu finansowego!

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Zjednoczonych Emiratów Arabskich powiedział, że natychmiast wycofać wszystkie pieniądze z banków Katar powodu rzekomego wspierania terroryzmu Katarze. To prawie natychmiast doprowadzić do upadku sześciu największych banków w Katarze, a może stworzyć łańcuch reakcji na całym świecie!

To krok od katastroficznych proporcjach, które bezpośrednio wpływają na (i ewentualnie zabić) następujących banków:

Commercial Bank of Qatar
Ahli Bank of Qatar
Międzynarodowy Bank Kataru
Katar Bank Rozwoju
Qatar Islamic Bank
Katar Narodowy Bank

Co gorsza, innych banków na całym świecie, który dostarczył pieniądze, które banki mogą teraz zostać dotknięte jeśli banki załamie. Tak więc, jest to początek równi pochyłej i upadku bankowości globalnej.

Jeden z liderów JP Morgan Chase, z którymi rozmawiałem w Nowym Jorku rano, powiedział mi:

„To musi być”.

No, chłopaki, to jest „to”. To „wydarzenie” Black Swan”, którego nikt nie spodziewał: bezpośrednie, celowe, państwowe (finansowe) atak na system bankowy.

Kiedy nadszedł poniedziałek rano, wszyscy ci, którzy mają pieniądze w bankach w Katarze, będzie przy drzwiach wejściowych banków wyciągnąć swoje pieniądze. Zabytkowy Bank będzie działać, wyjście z publicznych pieniędzy z banków, a każdy wie, że banki nie mogą wytrzymać tę nagłą, ogromną wypłatę.

W celu pokrycia ich kosztów, katarski banki będą zmuszone wyciągnąć swoje pieniądze z banków zagranicznych. Oznacza to, że banki w Azji, Europie i Stanach Zjednoczonych będzie cierpieć. Będą uderzyło ... W poniedziałek rano, będzie jasne i wcześnie!

Jak panika rozprzestrzeniać w Katarze - na kilka godzin - banki na całym świecie, który pożyczył pieniądze do tych banków w Katarze, będzie cierpieć z powodu spadku jego akcji. Ponieważ akcje tych banków (w Azji, Europie i Stanach Zjednoczonych) spadnie, ludzie zaczną brać pieniądze z banków (na całym świecie), też.

Gdy to spirala rozpocznie się w poniedziałek, nie widzę sposobu, żeby go zatrzymać. Ci, którzy mają pieniądze, aby przetrwać. Ci, którzy nie mają pieniędzy, aby umrzeć z głodu, kiedy globalny Armagedon finansowy. Ludzie nie będą mogli uzyskać gotówkę lub coś kupić.

Chaos społeczny może wybuchnąć natychmiast! ! ! ! ! ! Będzie jedną z lewej bez pieniędzy? Bez jedzenia?

Lepiej trochę gotówki - jak to możliwe, a następnie poczekać i zobaczyć na tydzień. Jeśli kryzys będzie na bieżąco, można odzyskać pieniądze. Jeśli nie zachowa, będziesz jednym z niewielu, którzy są w stanie kupić własne jedzenie.

To jest to !!!
halturnershow.com/…/577-united-arab… natychmiast

___________

Problemy zaczynają bankowości Katar: „deficyt dolara.” W nocy ludzie byli już w kolejce w banku, kasie


Pracownicy starają się wysłać pieniądze do swoich rodzin w Katarze, to w martwym punkcie z powodu braku dolarów w kantorach w Katarze. To trudna sytuacja dla danego zagraniczni pracownicy wysyłanie pieniędzy do domu ze względu na fakt, że banki zagraniczne są niemal całkowicie zatrzymany działalności i relacji z instytucjami Qatari powodu kryzysu dyplomatycznego w regionie.

„Nie mamy dolarów, ponieważ nie ma wysyłki i transportu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nie ma rezerwy”- powiedział jeden z dealerów w kantorze Qatar-UAE dom wymiany w Doha. „Transport jest zablokowany z ZEA.”

Kilka innych kantorach w Doha potwierdziła również Reuters, że nie ma podaży dolarów. Wymiennik Katar, ZEA Exchange dziesiątki ludzi - dużo obcokrajowców, którzy stanowią prawie 90 procent populacji 2,6 miliona ludzi czekać w kolejce do wymiany pieniędzy i dokonywać przelewów do swoich krajów.

„Dziś rano rozmawiałem z żoną. Powiedziała: „Wyślij mi swoje oszczędności od razu.” Nie panikuj, ale moja rodzina jest przerażona „- powiedział Dzhon Vinsent, klimatyzacja mechanik z Filipin.

Deficyt dolara aż do katastrofy pisowni dla Kataru, który jest jednym z najbogatszych krajów świata na mieszkańca i ma ogromne rezerwy walutowe, nie jest po prostu wystarczająco dużo pieniędzy. Ale pokazują, jak kryzys dyplomatyczny niszczy część systemu finansowego.

Banki w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bahrajnie i Egipcie, zaczęły ograniczać interesy z Kataru w zeszłym tygodniu po rząd obciął swoje dyplomatyczne i połączeń transportowych, oskarżając Doha o wspieranie terroryzmu. Następnie, w ciągu weekendu, Zjednoczone Emiraty Arabskie ostrzegł swoich banków, które „wzmocnienie należytej staranności” w sześciu Qatari banków, które, według niego, mógłby robić interesy z ludźmi lub organizacjami z czarnej listy terrorystów.

To nie jest jeszcze całkowity zakaz transakcji z Kataru, ale efekt może być zasadniczo taka sama. ZEA banki nie mają pieniędzy walutowe i rynki w Katarze w niedzielę, w wyniku obu tych rynek zwolnił, ponieważ obawiają się, że każda sprawa może narazić je na ryzyko prawne, bankowcy powiedział.

Katar to 7 godzin przed wschodnim wybrzeżu USA, a od czasu Ten artykuł został opublikowany o 7:00 pm EST w niedzielę, istnieją doniesienia, że ludzie w Katarze już w kolejce blisko kasach banków, aby wycofać swoje pieniądze z W poniedziałek rano!
halturnershow.com/…/587-banking-tro…

________________

Iran wysyła okręty wojenne Zatoki Adeńskiej.

Jak podano w dziale marynarki Iranu, granatowy kraju wysłał dwa statki do Omanu, po czym rozpoczynają swoją misję na wodach międzynarodowych u wybrzeży Jemenu.

News Agency „Tasnim” donosi, że będzie to dwa okręty: niszczyciel Alborz okręt Buszehr.

W niedzielę poszli do portowego miasta Bandar Abbas, a potem musimy iść na wodach międzynarodowych. Przypuszczalnie okręty będą na północy Oceanu Indyjskiego i Zatoki Adeńskiej.

Zatoki Adeńskiej, położony między Rogu Afryki i południowym krańcu Półwyspu Arabskiego, jest strategicznym wysyłka przesmyk, który łączy Ocean Indyjski z Morza Czerwonego i Kanału Sueskiego.

Iran wysyła do Zatoki Adeńskiej swojej floty w czasie kryzysu w Zatoce Perskiej spowodowane przez fakt, że Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn i Egipt zablokowali powiązania transportowe z Kataru za rzekome poparcie „ekstremizmu”.

Katar odrzuca wszystkie oskarżenia. Rząd Kataru stanowi, że, w przeciwieństwie do swoich sąsiadów, Katar najbardziej aktywnych w regionie, walka z terroryzmem, niszcząc ją w zarodku: Katar wykonuje na własny koszt i szkoli setki tysięcy syryjskich uchodźców, oferując ludziom miejsc pracy i wiele środków na programy społeczne.

„Nasze stanowisko w sprawie zwalczania terroryzmu jest silniejsza niż wszystkie razem wzięte sygnatariuszy do nas oskarżeniem wspólne oświadczenie. Fakt ten autorzy wątpliwego dokumentu prostu głupio ignorowane”- powiedział nasz kanał do rządu Kataru.

www.aljazeera.com/…/iran-sends-wars…

za: protivkart.org/main/10596-obedinenn…

____________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Katar, Arabia Saudyjska, islamski terroryzm i angloamerykański establishment

Trump odwiedził sojuszników w Arabii Saudyjskiej i Izraelu

DONALD TRUMP ZŁOŻYŁ PRZYSIĘGĘ SZATANOWI POD ŚCIANĄ PŁACZU...[wideo]

Okultystyczna ceremonia z Donaldem Trumpem w Arabii Saudyjskiej [wideo]

Jared Kushner pracuje dla Izraela. Przygotowania do nakłonienia Arabii Saudyjskiej do zaatakowania Iranu bronią nuklearną!

Izrael wzywa Trumpa do działania przeciwko Iranowi

Trump: Jared Kushner będzie pośrednikiem porozumienia pokojowego na Bliskim Wschodzie

Zięć Trumpa, członek sekty Chabad Lubavitch, Jared Kushner, przygotowuje się do roli biblijnego Antychrysta (video).


JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

JEZUS: antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

Trump powiedział, że Jared Kushner, który jest właścicielem 666 Fifth Avenue, przyniesie pokój na Bliskim Wschodzie.

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...


ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji.

JEZUS : III wojna światowa wkrótce ukaże się światu.

I POSŁUCHAJ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
Agnus likes this.
ŚW.FILOMENA
Na Bliskim Wschodzie – rozpoczyna się destabilizacja finansowa i dotknie ona nie tylko Kataru, ale poniekąd wszystkie państwa związane z Katarem umowami handlowymi.
Agnus likes this.