Język
Wyświetlenia
42,4 tys.
jamcio

15.maja 2015 r. STAN WYJATKOWY W POLSCE -WYSTAPIENIE – NAGRANIE TV B. KOMOROWSKIEGO i E. KOPACZ GOTOWE

KOPERTY OPATRZONE OPISEM „OPERACJA KRAJ 2015 ” OTRZYMALI JUŻ , KOMENDANCI WOJEWÓDZCY POLICJI PAŃSTWOWE , STRAŻY GRANICZNEJ , J.W.P ORAZ PREZYDENCI MIAST, BURMISTRZOWIE I WÓJTOWIE + WSZYSTKIE URZĘDY ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ – WOJEWODOWIE A ZA ICH POŚREDNICTWEM KOMÓRKI DO SPRAW WOJSKOWYCH PRZY ZAKŁADACH PRACY PODLEGAJĄCYCH MILITARYZACJI , SZPITALE , WODOCIĄGI .

PRZYGOTOWANIA IDĄ PEŁNĄ PARĄ – ONI NIE MOGĄ ODDAĆ WŁADZY !!!!!!!!!!!!!!!
BO PÓJDĄ SIEDZIEĆ………..
15.MAJA 2015 – WPROWADZENIE WOJSK NATO , SIŁ POLICYJNYCH I SŁ. SPECJALNYCH NA TERYTORIUM POLSKI – ĆWICZENIA „KRAJ 2015″
W KOLEJNOŚCI WYDARZEŃ
– 10 MAJ 2015 : koniec wyborów prezydenckich , początek liczenia głosów przez PKW pod nadzorem ABW – metodą RĘCZNĄ !!
link zawiera linki agencji prasowych o tym

miziaforum.wordpress.com/…/wybory-2015-r-k…
– 15.maja 2015 r- ogłoszenie wyników wyborów przez PKW – PREZYDENT WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE – BRONISŁAW KOMOROWSKI
– 15 MAJA 2015 R. OKOŁO GODZINY 3,00 ROZPOCZĘCIE ĆWICZEŃ WOJSKOWO POLICYJNYCH O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015″
– 15 MAJ 2015 – OFICJALNY KOMUNIKAT PKW W SPRAWIE ELEKCJI PREZYDENCKIEJ OKOŁO GODZINY 12,00
– 15.MAJ 2015 – OD GODZIN PORANNYCH TRWAJĄ ĆWICZENIA „KRAJ 2015 ” OKOŁO 30 000 POWOŁANYCH REZERWISTÓW WOJSKA POLSKIEGO + ZAWODOWI ŻOŁNIERZE , OPRUCZ WOJSKA W ĆWICZENIACH BIORĄ UDZIAŁ URZĘDNICY RZĄDOWI I SAMORZĄDOWI , ORAZ KONTYNGENT POLICYJNO WOJSKOWY PAŃSTW NATO W ZWIĄZKU Z ĆWICZENIAMI DZIAŁANIA I WSPÓŁDZIAŁANIA W RAMACH USTAWY 1066 O WSPARCIU NA TERYTORIUM III R.P SIŁ WOJSKOWO POLICYJNYCH SIŁAMI WOJSKOWO POLICYJNYMI U.E I NATO
„projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych”

www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp
ĆWICZENIA O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015″ – TO WPROWADZENIE OBCYCH WOJSK I SIŁ POLICYJNYCH POD POZOREM ĆWICZEŃ
W CELU ZAPEWNIENIA REELEKCJI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO NA NASTĘPNĄ KADENCJE
zapewne ogłoszenie B.Komorowskiego zwycięscą MOŻE WYWOŁAĆ SZEREG NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH
KTÓRE BĘDZIE TRZEBA STANOWCZO I RADYKALNIE PACYFIKOWAĆ
DODATKOWYM ARGUMENTEM ZA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ POBYTEM SŁ. SPECJALNYCH , SIŁ POLICYJNYCH I WOJSKOWYCH OBCYCH PAŃSTW – BĘDZIE POWOŁYWANIE SIĘ NA ZAGROŻENIE POLSKI ZE STRONY ROSJI .
p.s. w 18 wieku w Polsce była taka sytuacja gdy wprowadzone wojska rosyjskie pilnowały pod polskim sejmem aby posłowie właściwie głosowali !!!
ĆWICZENIA „KRAJ 2015″ oficjalny scenariusz ( BEZ INFORMACJI ŻE GŁÓWNYM CELEM JEST PRZEĆWICZENIE DZIAŁANIA USTAWY 1066 – o BRATNIEJ POMOCY !!
NIE BĄDŹCIE NAIWNI – PAMIĘTACIE SŁOWA BRONKA ” PREZYDENT GDZIEŚ POLECI I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI….”
TERAZ ODNOŚNIE ĆWICZEŃ BRONISŁAW KOMOROWSKI OFICJALNIE SIĘ WYPOWIEDZIAŁ ” Polska uchroni się przed ew. zamachem? Komorowski„
TAK POLSKA UCHRONI SIĘ PRZED EWENTUALNYM ZAMACHEM NA DEMOKRATYCZNY WYNIK WYBORÓW I PRÓBĘ OBALENIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO !!
WYBRANEGO JUŻ W PIERWSZEJ TURZE !!!!!

www.dziennikzachodni.pl/artykul/3782205,cwiczen…
miziaforum.wordpress.com/…/15-maja-2015-wp…

Napisz komentarz …
modernistae prohibere
Janukowycz na Ukrainie nie był prezydentem usraelskiego namaszczenia, więc dwukrotnie zrobiono mu majdan - w tym drugim aby nie stać się kolejną ofiarą jak Husein, Kadafi, czy wcześniej Causescu musiał szukać azylu u sąsiadów. Jestem przekonany, że gdyby wybory w Polsce potoczyły się nie po myśli żydosystemu los wybranego prezydenta stał by się podobny do losu tych ww. Dudek jest członkiem … Więcej
Bractwo św Piusa X
Artatama 11:07

Jest 31 maja. Wybory wygrał Andrzej Duda. Stanu wyjątkowego nie ma. Obcych sił zbrojnych i oddziałów policyjnych nie wpuszczono do Polski.
==========================================================
a czemu mieli by to robić skoro wygrał ten co wygrać miał
Artatama
Jest 31 maja. Wybory wygrał Andrzej Duda. Stanu wyjątkowego nie ma. Obcych sił zbrojnych i oddziałów policyjnych nie wpuszczono do Polski.
Gojga
Illuminati, jak na razie to Matka Boża wybrała sobie sama, z własnej woli, nie naszej, Polskę, jedyny zakątek na ziemi, na królowanie. Ja chcę uszanować Jej wolę. Oczywiście Jezus test Królem ( nie królem k'woli ścisłości ) ale jakoś nie chcemy jako Polska ( Episkopat i władza świecka ) uznać tego Królestwa. Więc przez Matkę Bożą. Poza tym obiecała pomoc i ratunek, przez Nią właśnie możemy być … Więcej
Martyna1
Zawsze i wciąż - PRZEZ MARYJĘ DO CHRYSTUSA!
Nie ma innej drogi.
Więcej
Gojga lubi to. 
Illuminati
Oddanie się pod panowanie " Przenajświętszej Panienki ? Przepraszam bardzo to Jezus jest królem, Jezus mówi aby do niego się zwracać i pod jego skrzydła chować . Maryja jest tylko jego matką. Nie ma żadnej mocy by nas uchronić.
To Jezus nas chroni,

Oddać można się Jezusowi . To jego krew mnie zbawia . I to on umarł za mnie. I to on jest moim pośrednikiem pomiędzy Bogiem a człowiekiem.I nie ma … Więcej
Gojga
Z jednej strony tzw. ćwiczenia, a z drugiej najazd „Wilków” motocyklowych…w jednym czasie…
Maryjo Królowo Polski pomóż tej ziemi! Broń nas!
LovVal
www.youtube.com/watch - O okupacji przez niemieckie kartele zasobow naturalnych Europy - powod i cel powstania UE i traktatu lizbonskiego - III wojna swiatowa trwa!!! Polsko obodz sie!!!

Niemieckie kartele forsuja i kontynuuja polityke nazistowska w Unii Europejskiej. Politycy poszczegolnych panstw to marionetki na uslugach i do propagowania w narodach postanowien i zarzadzen polityki … Więcej
Zastanawiam się tylko dlaczego wojska niemieckie ulokowały się przy granicy Polskiej ?
michael81 lubi to. 
turysta569
biniobill ; JUZ MUSI ROBISZ ZE STRACHU POD SIEBIE biniobill ha ha OJ BEDZIE SIE DZIALO O TAK BEDZIE SIE DZIALO
Trzeba było dla przyzwoitości słowo " demokratycznych " napisać w cudzysłowie .
biniobill
NIC SIĘ NIE BĘDZIE DZIAŁO. Komorowski wygra w demokratycznych wyborach i wszyscy rozejdziemy się do domów. Nazajutrz pójdziemy do pracy albo będziemy tracić czas w internecie. Życie potoczy się dalej.
Każdy wkrótce musi zadecydować czy będzie walczył dla satanistów z New Age czy odda się pod opiekę Przenajświętszej Panienki .
turysta569
oj bedzie sie dzialo oj bedzie sie dzialo THUSK POWIEDZIAL ZE WADZY NIE ODDA PO OJ BEDZIE SIE DZIALO OJ BEDZIE SIE DZIALO