Мова
Перегляди
20
uk.news

Великі гроші запропоновані Франциску за перехід до вегетаріанства

Папі Франциску, який має трошки зайвої ваги, запропонували "мільйон доларів на благодійність" у тому випадку, якщо він погодиться перейти на вегетаріанську дієту під час Посту. Пропозиція була зроблена авторами проекту Million Dollar Vegan (Веган на мільйон).

Варто відзначити, що веганство - це відмова від використання продуктів і товарів тваринного походження, який зачіпає всі релігії без винятку. Наприклад, православна церква вимагає відмовлятися від будь-яких тваринних продуктів на час Посту.

Представники Million Dollar Vegan пояснюють, що активне розведення тварин призводить до зміни клімату, скорочення кількості лісів і забруднення повітря, адже саме ці теми найбільше хвилюють Папу Франциска.

Таким чином, представники руху попросили Папу Франциска "показати приклад справжнього лідера", та спробувати дотримуватися вегетаріанської дієти під час Посту.

Проект підтримує багато "знаменитостей", серед яких - колишній учасник групи The Beatles - Пол Маккартні.

Папа Франциск може прийняти таку пропозицію за умови, що всі учасники Million Dollar Vegan, у тому числі - Пол Маккартні, займуться просуванням католицької церкви під час Посту.

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsDcrcrpqyls