Jazyk
Pozretia
469
csk.news 5

Je toto "obnovenie"? stovky náboženských rádov na smrteľnej posteli

300 zo 420 inštitútov sestier a mníšok v USA zanikne v priebehu nasledujúcich desiatich rokov podľa catholicnews.com amerických biskupov (19. Októbra).

Od konca Druhého Vatikánskeho Koncilu v roku 1965 klesol počet amerických sestier o 75%. Napriek tomu, Vatikán II je stále vyvolávaný mnohými liberálmi ako začiatok "veľkej obnovy".

V roku 1965 bolo v Amerike viac ako 180 000 sestier. Teraz je menej ako 45'000 z toho tri štvrtiny staršie ako 70 rokov.

Obrázok: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsTggdhjazhk
menhir
Co říká Ježíš?
A nebojte se těch, kdo zabíjejí tělo - duši zabít nemohou. Spíše se bojte toho, který může zahubit v pekle duši i tělo.
Co nám můžou lidé udělat? Zabít tělo. No a? To je přímá cesta k Bohu. Ty nechceš k Bohu, alico?
menhir
Provedla jsi chybnou analýzu, alico.
V prvé řadě lépe urči, co tě irituje. Nejsem to já, ale Boží Slovo, kdo hasí plamen nenávisti ve tvé duši. Ty se pouze bojíš, že bez nenávisti v tomto světě neobstojíš. Máš strach, protože nemáš lásku.
Jan ve svém listě píše:
Strach nemá v lásce místo, protože dokonalá láska strach vyhání; strach počítá s trestem, a kdo má strach, není v lásce … Viac
menhir
Zatím jste zmatení, nenávidíte Židy a sami se chcete řídit Starým Zákonem. Není to divné?
menhir
Ty ale v tom malém stádečku nejsi, alico. Ty, čmelda a mike si myslíte, že můžete vzít do rukou vidle a zvítězíte nad Satanem.
Ježíšova cesta začíná jinak. Zvítězit musí každý sám nad sebou. A to tak, že zapře sám sebe, tj. uhasí všechnu nenávist a touhu po pomstě, poníží se až k smrti a vydá sám sebe Bohu za užitečný nástroj. Nástroj lásky. Teprve potom můžete milovat … Viac
henta
žádná škoda ztratili Ducha Kristova,
klaní se kříži i budhovi, zmatené
cérky.BABYLON