Jazyk
Pozretia
1,7 tis.
csk.news 3 6

Poľský Katolíci zastavili homosexuálnych militantov v Częstochowe

Asi 500 homosexuálnych militantov predstavilo v nedeľu gay provokáciu v Częstochowe, v Poľsku, kde sa nachádza poľská národná svätyňa.

V ten istý deň prichádza do Częstochowa na púť 100 000 Katolíkov zhromaždených Radiou Maryjou vrátane Poľského Predsedu Vlády.

Cieľ homosexuálnej provokácie, ktorým bolo narušiť túto púť, zlyhal. Pútnici zablokovali militantov, aby sa priblížili k svätyni a držali plagát "Dnes homosexualita, zajtra pedofília".

Polícia presmerovala homosexuálnych militantov do mestskej galérie.

Poľský minister vnútra Joachim Brudziński odsúdil homosexuálnych militantov za ich "zjavnú kultúrnu a náboženskú provokáciu" zameranú proti pútnikom.

#newsGoxtklnpar

Napísať komentár
alica111
no zato títo chorí jedinci poškodili vo Francuzsku sochu Jany z Arcu
www.hlavnespravy.sk/1460564-2/1460564

PS: V roku 1973 bola homosexualita vymazaná Svetovou zdr.organizáciou zo zoznamu chorôb, prečo asi?
Anton Čulen
Petícia na podporu podnetu Advokátskej kancelárie Čarnogurský ULC zaslanému RTVS na zrušenie spolupráce s novinárom M. Havranom za hanobenie
Vychovávame naše deti k charakteru?
RTVS by mala zrušiť spoluprácu s novinárom Havranom, žiada Advokátska kancelária Čarnogurský ULC
Hoki
Některé symboly bývají milá Glorie hrubě zneužity. Například znamení duhy, úžasný symbol z GENESIS. Mrzí mne, že je to znamením LGBT komunity. Ale co s tím naděláme, i červený karafiát je hezký, podobně jako označení pionýr. A vše ideologicky zneužito. Přitom takový John Grizzly Adams byl tím nejlepším pionýrem Západu bez rudého šátku na hrudi.
----------------------------------------… Viac