Clicks235

Co PiS chciało ukryć przed Polakami?

UWAGA❗Na konkretnym przykładzie pokazujemy jak rząd PiS płaszczy się przed Izraelem i totalnie ulega wpływom środowisk żydowskich! Jak ujawniły media europosłowie PiS, Ryszard Legutko i Tomasz Poręba, w połowie czerwca minionego roku pojawili się w siedzibie izraelskiego wywiadu Mosad i negocjowali treść ustawy o IPN! Niedługo później rząd PiS ogłosił kapitulację i wycofał się z niewygodnych dla Izraela zapisów ustawy! To WSTYD i HAŃBA. To działanie skrajnie antypolskie.

Teraz próbują Wam wmówić, że są rządem suwerennym i niezależnym? Ich puste deklaracje i okrzyki na wiecach są w starciu z FAKTAMI zwykłymi kłamstwami. Apelujemy do europosłów Legutko i Poręby, aby ujawnili treść rozmów z siedziby Mosadu, niech opowiedzą Polakom jak rząd upadł na kolana przed Izraelem.

A do rządu PiS mamy specjalny przekaz: Możecie nas dalej atakować za pomocą swoich mediów i aparatczyków partyjnych, ale my dalej będziemy mówić PRAWDĘ o waszych rządach i pracach nad realizacją roszczeń żydowskich. Otwieramy oczy obywatelom i nie dajemy się zastraszyć! #Konfederacja NIGDY nie pozwoli na grabież Polski!

Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE, niech jak najwięcej osób zobaczy, co PiS chciało ukryć przed Polakami! Przypominamy, że Ryszard Legutko to numer 2 na liście PiS w Małopolsce i Świętokrzyskiem, gdzie startuje Konrad Berkowicz. Tomasz Poręba to numer 1 listy PiS na Podkarpaciu, gdzie startuje... Grzegorz Braun! To już wiecie na kogo głosować? ;)
26 maja powiedzmy NIE zdrajcom i wybierzmy Konfederację! #Stop447 #DrużynaKonfederacji
Żontpis tonie...
bo ma krótkie nogi...
a czasami długi nos...
Anieobecny likes this.