Język
Wyświetlenia
1,9 tys.
pl.news 1

We Francji opublikowano wywiad z tajemniczym Biskupem X

Kościół Katolicki [rzekomo] zawsze chętnie widział homoseksualistów jako seminarzystów i w swoich strukturach pozwalał im "rozkwitać niemal naturalnie".

Ta hipoteza została wysunięta przez anonimowego biskupa z Francji w wywiadzie-rzece pt. "Wyznania Biskupa X" opublikowanej przez modernistyczną agencję golias-editions.fr. Nie ma żadnego dowodu, że taki biskup w ogóle istnieje.

Biskup X twierdzi, że nie jest "błędem" nazwanie homoseksualizmu "chorobą moralną". Również "nie krępowałby się ani przez chwilę", by [nieważnie] święcić kobiety na diakonisy.

Dla biskupa X księża, którzy wyznają wiarę katolicką są "wczorajsi" i "bezużyteczni w czasach, w których żyjemy", choć postępowi księża zmierzają od jednej porażki do drugiej.

Chciałby wyeliminowania koloratki, sutanny i innych znaków, które "oddzielają od reszty" księży, mimo, że we Francji te wszystkie znaki zniknęły bez śladu razem z Kościołem.

Na koniec Biskup X przemawia za aborcją, przyznając, że cały czas publicznie nazywa embrion "osobą", choć embrion [podobnie jak noworodek] "nie ma świadomości".

Jednak "osoba" i "świadomość" nie są tym, co sugeruje Biskup X.

#newsVrtpymigft
CarolineMari
Skoro jest miejsce dla homoseksualistow w seminariach to dla kobiet musi byc rowniez. - bo jak logicznie mozna wytlumaczyc ludowi ze za oltarzem stoi ON a nie ONA? ROZBOJ W BIALY DZIEN !!!