Język
Wyświetlenia
97
jamciok

jolantabrodak może w końcu zacznij się leczyć zamiast wypisywać co ci dolega?

PSYCHIATRYZUJĄ I KRYMINALIZUJĄ WAS NA GLORI.TV SYJO-SATANISTYCZNE U-KRAIŃSKIE MONGOŁY BO JESTEŚCIE KATOLIKAM I POLAKAMI!


Tą starą UBecką metodę na powrót zastosowano na obrońcach krzyża z Krakowskiego Przedmieścia przez żydowskich syjonistów marksistowskich o rodowodzie u-kraińskim w osobie SZCZYNUKOWICZA vel Komorowskiego syna mordercy z NKWD. Gdy na Glori.TV górę bierze tradycyjny katolicyzm, patriotyzm i wyższe wartości to sataniści wpierw robią wrzutki o chorobach psychiatrycznych i od razu otrzymują głosy poparcia od swoich lemingów udających nowoczesnych i modnych katolików, super luzaków z którymi jak nie trzymasz to każdy wie, że jest się zwykłym głupkiem psychicznym. Potem lecą ich wrzutki od jakiś kajtków i anserów promujących wszystko co prowadzi do zniszczenia w was sensu wiary, no a przede wszystkim sami macie sobie przypiąć łatkę chorej fajtłapy. Odpowiedzią na to może być tylko większy radykalizm wiary w swoich postawach by nie przejść na stronę wroga, ale wtedy będą próbować was skryminalizować.


ps. Wiecie dlaczego zniszczyli dr Kękusia?
... Bo skutecznie przeciwstawił się wyrzucaniu na bruk ludzi przez żydów którzy kradną kamienice w Krakowie!

ps2. Nie wiem czy wiecie ale w Stanach psychiczni psychiatrzy z "Towarzystwa Psychiatrycznego" szykują się "uzdrawiać" niepoprawnych politycznie. To nie żart. To też oni wykreślili pederastię z chorób i rozpoczęli jej promocję, a teraz na tapecie jest pedofilia.

ps3. Trump ma tak naprawdę w poważaniu Polskę, a gra tylko na osłabienie Europy i Niemiec. Jak by to zrozumiał Kaczyński to budował by Wielką Katolicką i Narodową Polskę bo są ku temu możliwości, ale Kaczyński to ... Kalkstein z u-k