Clicks54
ZBM
1

Czy Biblia przepowiada światowy spisek? - anulka77

30.06.2012

Jesteśmy stale karmieni opiniami, na co dzień atakowani informacjami i propagandą, fałszywymi wiadomościami i kłamstwami. Życie pędzi jak szalone, w ciągłym strachu np. przed utratą pracy, kryzysem, zapewnieniem bytu rodzinie.

Nasze życie jest stale zagrożone, przynajmniej tak nam się wydaje. Co powoduje tyle strachu i niepewności w naszym życiu?

Poczucie strachu i terroru jest rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, będących w posiadaniu Iluminatów.

Celem chaosu wywoływanego przez Elity Władzy jest od wieków – Stworzenie New Word Order (Nowego Porządku Świata), czyli ni mniej ni więcej … ostateczne i całkowite przejęcie władzy nad światem, ludźmi oraz bogactwami naturalnymi Ziemi.
Rządzenie i sterowanie ludźmi, oraz pieniądze są dla iluminatów prawdziwą religią, dla której osiągnięcia wykorzystują wszelkie dostępne im narzędzia.

Jest rzeczą zadziwiającą, ze Biblia zawiera przepowiednie odnoszące się bezpośrednio do wielkiego światowego spisku, jaki w tej chwili grozi ludzkości. Te przepowiednie powinny ożywić zainteresowanie ludzi Słowem Bożym!

Oto jedynie kilka niezwykle dokładnych przepowiedni biblijnych dotyczących spisku w ostatnich dniach przed powtórnym przyjściem Jezusa:

Ogólnoświatowy spisek: spisek będzie olbrzymi, o światowym zasięgu, z udziałem wielu ludzi, języków, grup etnicznych i narodów. „Pochłonie on całą ziemię”. (Apokalipsa 13:8, Księga Daniela 7:23).

Religia oświecona: spiskowcy będą wyznawać obcego „boga żywiołów”, a nie osobowego Boga. Ich religia będzie uniwersalistyczna, tajemna religia. (Ksiega Daniela 11:36-39; 2 list do Tesaloniczan 2).

Masowa hipnoza: ludziom świata dane będzie „wielkie zwodzenie” by uwierzyli „kłamstwu”. - (list do Tesaloniczan 2; Księga Izjasza 28, 29; Apokalipsa 13:14).

Rządząca elita: mała grupa będzie kontrolowała cały świat. Dziesięciu przywódców, którzy „mają jeden zamysł” oddadzą w przymierzu „potęgę i władzę swą jednemu najwyższemu przywódcy. (Księga Daniela 11:23; Apokalipsa 13:8; 17:12-17).

Międzynarodowy porządek ekonomiczny: najbogatsi będą prosperować dzięki pieniądzom i międzynarodowemu handlowi. (Apokalipsa 13:16-17; 18; Księga Ezechiela 28:16).

Spisek pieniądza: spiskowcy osiagną swoje bogactwo i dobra przez okradanie innych ludzi. Kontrolować będą handel złotem i srebrem. (List św. Jakuba 5; Księga Daniela 11:37-38).

Okultyzm: spisek spożytkuje „Umiejętności” (czary) i magię by uwieść masy. (Księga Izjasza 44; Księga Daniela 8:23-25; 11:37-38; 1 List do Tymoteusza 4:1-3).
Oszukiwanie: oszukane masy zgodzą się na zapoczątkowanie Nowego Porządku Świata uknutego przez elitarną klikę (Księga Daniela 11:23-32; Księga Izjasza 28:15-18; Apokalipsa 13).

Kryzysy i chaos: spiskowcy spowodują krwawe i wyniszczające wojny, plagi, glód i zanieczyszczenie. (Apokalipsa 6; Ewangelia św. Mateusza 24:21; Księga Zachariasza 14:12; Księga Izjasza 1:7-12; 24:6; 25:5).

Końcowa klęska: w końcu spiskowcy zostaną całkowicie pokonani, ponieważ Bóg jest i zawsze będzie Panem i Wladcą. Pozwala spiskowcom istnieć jedynie, by wypelniła się Jego wola. (List do Filipian 2:9-11; Księga Daniela 7:27; 28:18; Apokalipsa 19; 1 List św. Jana 5:4).

Z Apokalipsy świętego Jana:

Według tzw.Teorii Spiskowej iluminaci chcą:
1) Stworzyć światowy rząd! (a w Biblii jest napisane, że antychryst zdobył władzę nad każdym ludem, narodem i językiem.)

2) Wszczepić ludziom chipy pod skórę, które zastąpiłyby pieniądze i dowody osobiste! amerykańscy naukowcy już wymyślili te chipy i twierdzą, że jedynymi miejscami na ciele, gdzie te chipy będą dobrze funkcjonować jest wierzch dłoni i czoło, ponieważ te miejsca mają zawsze stałą temperaturę!

anulka77.wordpress.com/2010/12/13/bestia-a-liczba-666/
anulka77.wordpress.com/…/bestia-a-liczba…

Naukowcy ostrzegają, że jeżeli człowiek posiadający ten chip na swojej skórze, chciałby go sobie wyskubać spod skóry, to może dostać owrzodzenia na ciele wywołanego litem, który wypełnia ów chip. W Biblii jest napisane:
„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą swoją rękę i na czoło. Nikt nie może niczego sprzedać i niczego kupić, kto nie ma znamienia bestii bądź liczby jej imienia..”, czytając dalej natrafimy na fragment w którym jest napisane, że wszyscy ludzie, którzy przyjęli znamię na prawą swoją rękę lub na czoło dostali wrzodów na ciele!

Skąd Święty Jan wiedział o tym 2000 lat temu?

Jedno jest pewne! Bóg istnieje i daje szanse wszystkich ludziom, nawet najgorszym i czeka na nich, i ich szuka.
Zło to tworzy człowiek, kiedy odrzuca Boga jedyne dobro.

Źródło:anulka77.wordpress.com/…/biblia-a-swiato…
120 na 90