Język
Wyświetlenia
1,7 tys.
ŚW.FILOMENA 3

JEZUS: Antychryst będzie mówił wieloma językami, ale z jego ust nie padnie ani jedno słowo po łacinie

JESUS: He, the antichrist, will speak many languages, but not one word of Latin will come from his lips

poniedziałek, 9 grudnia 2013 roku, godz. 19.46
Moja szczerze umiłowana córko, Mój Czas jest bliski. Im bardziej przybliża się ten wielki Dzień, tym więcej znaków będzie widocznych na świecie.

Ten człowiek, którego ukażą światu jako człowieka pokoju, przygotowuje się, aby naśladować Mnie na wszelki możliwy sposób. On zna Pismo Święte na wylot i ze względu na swoje pochodzenie będzie wypowiadał Słowa na opak, tak żeby ich znaczenie było odwrócone.

Z jego ust będą się wylewały bluźnierstwa, herezje, kłamstwa i znieważanie Mojego Słowa. Swoją znajomością wszelkich świętych spraw wywrze wrażenie na każdym. Będzie cytował fragmenty Mojego Nauczania, które będzie płomiennie wygłaszał z każdej świeckiej sceny świata, dopóki ludzie się nie zatrzymają i nie zwrócą uwagi na niego.

Wielu powie: „Kim jest ten człowiek, który mówi z taką mądrością? Kim jest ten, który zwraca się do świata z miłością do mas w swoim sercu?”. „Czy to jest Pan Bóg, Jezus Chrystus?” – będą pytali, kiedy zostanie mu przypisanych wiele cudów. A gdy wraz z innymi Moimi wrogami, ubranymi jak święci słudzy Boga, będzie deptał ołtarze, zostanie on w pełni przyjęty przez obydwie grupy osób na świecie – prawdziwych wierzących i pogan.

Antychryst będzie wypaczał prawdę i wypowie kłamstwo, że jest Mną i że przychodzi, aby przynieść wam zbawienie. Będzie głoszone kłamstwo, że przychodzi w ciele. Nigdy nie nawiąże do Jezusa Chrystusa, Który przyszedł w ciele, do Jego Śmierci na Krzyżu, ponieważ to jest niemożliwe. Nie, on przedstawi ten fakt na opak. Powie, że w końcu przyszedł w obecnym czasie w ciele. Wielu uwierzy mu, że jest Chrystusem.

Antychryst będzie mówił wieloma językami, ale z jego ust nie padnie ani jedno słowo po łacinie.

Bestia będzie uwielbiany, podczas gdy Ja, prawdziwy Zbawiciel świata, zostanę zapomniany, a Moje Słowo – podeptane. Nigdy nie wolno wam wierzyć w kłamstwa, które zostaną wypowiedziane przez bestię, kiedy będzie siedział dumnie w świątyni wybudowanej na jego cześć.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/he-the-antichri…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-12-09-19-4…

________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Kiedy nadejdzie czas, aby bestia ujawnił antychrysta, będą widoczne wielkie znaki ... w szczególności tam, gdzie urodził się antychryst

WIZERUNEK ANTYCHRYSTA WEDŁUG KARTY ILLUMINATI

Matka Zbawienia: Strzeżcie się człowieka, który oświadczy, że jest Synem Człowieczym

MATKA ZBAWIENIA: Wkrótce pojawi się antychryst, a jego droga do sławy rozpocznie się w Jerozolimie

Matka Zbawienia: Gdyby Mój Syn dał się ponownie poznać w ciele i przyciągał uwagę, oni by Go zabili. Antychryst zostanie jednak serdecznie przyjęty na świecie i błędnie uznany za Jezusa Chrystusa

BÓG OJCIEC: Antychryst stworzy fałszywy pokój w państwie Izrael, łącząc je z Palestyną w nieprawdopodobnym sojuszu ...

JEZUS: Antychryst z pomocą wrogów Boga szybko doprowadzi do wojny między dwoma narodami kierowanymi przez dwóch upartych i silnych przywódców

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Znaki czasów – W Izraelu rozpoczęto prace nad koroną dla Antychrysta….