Język
Wyświetlenia
3,4 tys.
mkatana 22 8

Petycja o odebranie koncesji stacji telewizyjnej TVN i TVN24.

PETYCJA O ODEBRANIE KONCESJI STACJI TELEWIZYJNEJ TVN i TVN24.

Zwracam się do KRRiT o odebranie koncesji telewizyjnej stacji informacyjnej TVN24 jak również stacji TVN w związku z ich kłamliwymi i zmanipulowanymi przekazami zawartymi w programach informacyjnych, takich jak min. „Fakty TVN”.
Programy informacyjne telewizji TVN są zmanipulowane, wprowadzają widza w błąd, niejednokrotnie podawane są w nich jako fakty zdarzenia zmyślone, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, wiele niewygodnych dla poprzedniej ekipy rządzącej a obecnej opozycji faktów i zdarzeń jest przemilczanych.
Najgorszym jest jednak zjawisko szczucia przeciw sobie grup Polaków, które – wobec wyzwań stojących przed współczesną Europą – rozbija naszą narodową jedność.
Intencją autorki petycji było zobrazowanie zjawiska fałszowania rzeczywistości przez TVN kilkoma spektakularnymi przykładami, ale tego jest setki! Proceder wprowadzania widza w błąd przez tę stację telewizyjną ma tak nagminny charakter, że na dzień dzisiejszy trudno jest go ogarnąć. Mimo to – kilka przykładów:
wpolityce.pl/media/307847-pomylka-…
wpolityce.pl/media/308290-minister…
niezalezna.pl/71660-cale-klam…
www.goldenline.pl/…/klamstwa-tvn-to…
blogpress.pl/node/6931
niezalezna.pl/49055-przylapal…
www.wykop.pl/…/wymyslila-jak-n…
wpolityce.pl/spoleczenstwo/226051-prof-now…
wpolityce.pl/media/225018-podwodny…

Kłamstwa i manipulacje TVN mają miejsce od lat, a informacji nie sposób tu oddzielić od opinii! Najlepszym tego przykładem jest, gdy po wygranej śp. Lecha Kaczyńskiego wyborów prezydenckich, TVN, ustami jednej ze swoich czołowych prezenterek, Justyny Pochanke, w taki oto sposób zakomunikowała to widzom: „Mam dla państwa złą wiadomość, Lech Kaczyński wygrał wybory prezydenckie”.

Odebranie koncesji stacji TVN jest ważne tym bardziej, że wg ostatnich badań CBOS programy
TVPi TVN są wśród Polaków głównym źródłem informacji o wydarzeniach w kraju i na świecie!
O jakich informacjach tu mowa?! O zwykłych, niegodziwych wrzutkach medialnych w stylu: „Jak nie wyląduję, to mnie zabije”?, o ostatniej, negatywnej opinii o filmie „Smoleńsk” wyrażonej przez Artura Wosztyla, który A. Wosztylem nie był?, o przekłamaniu wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego przez Katarzynę Kolendę-Zalewską, która sama przyznaje, że „dała plamę”?
Nie za dużo tego?
W mojej ocenie, w chwili obecnej, Polakom potrzebna jest przede wszystkim rzetelna informacja. Informacja a nie opinia przemycona w podawaniu faktu, wsparta pogardliwym tonem głosu czy niewybredną mimiką, które to elementy przekazu mają kluczowe znaczenie dla przekazu telewizyjnego.
Przykładów, w których członkowie polskich rodzin czy poszczególnych grup społecznych skaczą sobie wręcz do gardeł, bo „w TVN mówili” jest aż nadto i oceniam to zjawisko jako bardzo groźne dla polskiej racji stanu i dla polskiego, dość już podzielonego i zmanipulowanego przez media społeczeństwa.
Z poważaniem Magdalena Bąk

Kliknij w ten link i podpisz
Radek33
Wolę o wiele bardziej czasem nieobiektywny TvPIS(powinien oprócz zasług wskazywać też błędy rządu nie tylko same pochwały) w którym jest dużo wiadomości związanych z wiarą,patriotyzmem,Polską,gdzie przypominani i promowani są prawdziwi bohaterzy,niż Tusk Vision Network ktory promuje kłamstwo,grzech,liberalizm i zdrajców Kościoła i Ojczyzny
annaaurelia
@Rebelius
no tak, każdy ma swój pokarm, który mu służy. Teraz przynajmniej jest wybór, bo przez ostatnie 8 lat wyboru nie było
annaaurelia
@Rebelius
no wiesz, coś muszę łykać, ale przynajmniej nie mam niestrawności
annaaurelia
problemem nie jest obecność na rynku mediów stacji TVN, problemem są ludzie, którzy bezkrytycznie łykają to, co im mówią.
Ochroniarz
Nie ma obecnie na rynku mediów faktycznie niezależnych. Każdy redaktor naczelny ma swojego oficera prowadzącego. Właściwie wszystkie stacje TV i radiowe również TV trwam czy Radia Maryja mają swoje sympatie i lobbystów którzy "doradzają" w kwestiach zasadniczych. Generalnie to powinno się cofnąć koncesje wszystkim obecnym koncernom medialnym. Wcześniej służących sowietom a obecnie Lewakom i … Więcej
ZBM
Ta pralnie mózgów już dawno powinna była zostać zdelegalizowana.
mkatana
Lukaso Masz rację. Duch Święty oświeca czlowieka, który Go prosi i modli się o Jego Dary . Kto modli się do Boga i szczerze szuka Prawdy, wcześniej czy później ją znajduje. A co z tymi, którzy mają to gdzieś?
-----------------------------------------------------------------------------

Lukaso teraz
Petycja o odebranie koncesji stacji telewizyjnej TVN i TVN24.
@mkatana
W Piśmie Świętym Bóg … Więcej
mkatana wspomniała ten post w Lukaso Masz rację. Duch Święty oświeca czlowieka, który Go prosi i modli się o Jego Dary . Kto ….
wacula25@wp.pl
Kochana mkatana Masz wiele racji ALE TO za mało i to na nic się zda
Lukaso
@mkatana
W Piśmie Świętym Bóg zawarł wszystko to czego człowiek potrzebuje aby Poznać Prawdę. Szkoda tylko, że człowiek mnoży sobie współczesnych proroków telewizyjnych, których zaczął słuchać, natomiast Słowo Boże odrzucił. A to Słowo Boże daje Życie, a nie współcześni medialni prorocy. Ale tak było zapowiedziane już dawno, że odrzucą Słowa Życia, a zwrócą się ku rzeczą niepotrzebnym i … Więcej
mkatana
Niekoniecznie, np. to znalazlam na glorii

Kto jest kim – piękne opracowanie postaci KOD.
-------------------------------------------
Rebelius 2 minuty temu
Wiesz,mkatana - jeśli to ma być prawda według PiS,to faktycznie tylko w TVP.
wacula25@wp.pl
mkatana Wiesz gdzie twoje petycje ma koncern ---------------*
mkatana
Kto jest kim w KOD itp., też znajdę w Piśmie Świętym? Nie wiedzialam.
---------------------------------------------------------------------------------------

Lukaso 1 minutę temu
Petycja o odebranie koncesji stacji telewizyjnej TVN i TVN24.
@mkatana
Prawdy się szuka czytając Pismo Święte i tam Duch Święty poucza o Prawdzie, a nie w programach telewizyjnych. Szukanie Prawdy w telewizji, na … Więcej
Lukaso
@mkatana
Prawdy się szuka czytając Pismo Święte i tam Duch Święty poucza o Prawdzie, a nie w programach telewizyjnych. Szukanie Prawdy w telewizji, na forach, na yoytube to profanacja i kpina z Prawdy.
Radek33
Żadna telewizja ani żaden program nie ma oglądalności w dzisiątkach milionów.Największą oglądalność o ile pamiętam miały skoki narciarskie na olimpiadzie z Adamem Małyszem,czy reprezentacja na Euro kręciło się to w okolicach 13-15 milionów.Lukaso muszę Cię zmartwić bo obawiam się że nawet Tv Trwam ma większą oglądalnośc niż kłamliwe Fakty,które wg ostatnich badań oglądało 2 mln Polaków przy 4 … Więcej
Lukaso
@mkatana
No właśnie, jest wolny wybór mediów, i każdy może oglądać to co chce. Dlatego dziwię się istnieniu takiej petycji. Z resztą nic ona nie znaczy.
mkatana
Lukaso To sobie oglądaj, wolny wybór . Mądry Polak wie, co to za stacje. Kto szuka prawdy, tam jej nie znajdzie.
---------------------------------------------------------------------------------------
Lukaso 2 minuty temu
Petycja o odebranie koncesji stacji telewizyjnej TVN i TVN24.
Chyba grubo przesadzacie z tą petycją. Odezwał tu się przysłowiowy pies ogrodnika, który sam nie zje tego co mu … Więcej
Lukaso
Chyba grubo przesadzacie z tą petycją. Odezwał tu się przysłowiowy pies ogrodnika, który sam nie zje tego co mu dali, ale i nie pozwoli innym tego wziąć. Nikt was nie zmusza do oglądania tych kanałów telewizyjnych, więc nie przeszkadzajcie innym.
Oglądalność tych programów sięga dziesiątek milionów Polaków katolików. Osobiście to uwielbiam wiadomości nadawane o godz 18,50 na Polsacie, a także o … Więcej
antonio 64_64
PODPISANE !!!!!!!!!!!
Radek33
Nie ma co się łudzić,skutki prania mózgu Faktów,wyborczej i podobnych mediów dawnej elity gardzącej Polakami,polskością i kościołem widzimy podczas marszów opozycyjnego "podziemia" a apogeum tej ciężkiej choroby jest obrona żałosnej błazenady jaką jest okupacja sejmu
mkatana
Proszę zwrócić uwagę na to, że ta telewizja używa słowa „Fakty” jako nazwy swojego głównego programu „informacyjnego”. Analogicznie postępowali bolszewicy w CCCP. Tworząc swoją pełną kłamstw gazetę opatrzyli ją tytułem „правда”.
…Synonimy do słowa Prawda (правда):
1. (obiektywna) rzeczywistość ,
2 słuszność ,
3 racja ,
4 fakt ,
5 fakty ,
6 zgodność z rzeczywistością….
Ap.13.5; “…I dano jej usta … Więcej