Język
Wyświetlenia
1,7 tys.
janbala

Chamski atak na Kamila Stocha. Kuczokowi z „Wyborczej” przeszkadza znak krzyża przed skokiemWojciech Kuczok na łamach „Gazety Wyborczej” przyczepił się do Kamila Stocha. Nie podoba mu się, że sportowiec przed skokiem wykonuje znak krzyża. To jeszcze nie koniec. Kuczok twierdzi, że „sportowcy manifestujący wiarę” podczas transmitowanych zawodów obrażają jego „uczucia ateistyczne”.

Na łamach „Wyborczej” pojawił się obszerny artykuł Wojciecha Kuczoka pod niezwykle wymownym tytułem: „W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu ”.

Dlaczego Kuczokowi tak bardzo przeszkadza znak krzyża, wykonywany przed skokiem przez Kamila Stocha oraz wielu innych sportowców? Jego zdaniem jest to obraza „uczuć ateistycznych”.

„Sportowcy manifestujący wiarę podczas transmitowanych zawodów obrażają moje uczucia ateistyczne, choć mniej mnie drażnią tacy, którzy po odniesionym sukcesie dziękują Bogu, niż ci, którzy wzywają go na pomoc przed startem. Skoczek, który pół roku temu miażdżył rywali jeszcze bezlitośniej, niż czyni to obecnie Kamil Stoch, nie powinien się zachowywać jak pan Zenek z aerofobią, który umiera ze strachu w kołującym aeroplanie. Mateczko Boska, jak się nie przeżegnam, to spadniemy. A przecież Bóg nie ogląda skoków narciarskich – od kiedy istnieje TV Trwam, nie przełącza na inne kanały” - wylewa swoje żale na łamach „Wyborczej” Wojciech Kuczok.

Przypomnijmy, że autor powyższych dywagacji zasłynął m.in. tym, iż został został członkiem honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010 roku oraz przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku. Prywatnie jest mężem Agaty Passent, córki komunistycznego propagandysty.

Źródło: niezalezna.pl, wyborcza.pl

niezalezna.pl/213958-chamski-…

Napisz komentarz …
biniobill
Widzę, że co poniektórzy tutaj piszący mają czytelników za idiotów. Odpowiedź nie jest taka prosta :-)
No co tu pisać, żydowska gadzinowka kasa.
A do Izraela paszli won zafajdane żydki z gaz.wybu.
Do arabów się czepiają, w Polsce sa goszczeni już 800 lat, i toże kąsaja ręka która ich tu gości.
Jak się Polska katolicka nie podoba, to w samolocik, i wjuu.
No co sie spodziewać po łotrze.
I co do łotra dotrze ?
Jak te żydy nas nienawidzom...
Przecież taki skok może być ostatnim skokiem.
A nawet tej krótkiej modlitwy te żydki nam żałują.

Co za nieużyte plemie żmijowe !
Ciekawe co przed skokiem wykonuje żyd ?
Bo co wypowiada przed skokiem muzulmanin to wszyscy wiemy
ALLAH AKBAR !!!!!!!!!!!!!!
www.youtube.com/watch
JMOC
Kamil postawił na pierwszym miejscu BOGA i widać efekty a pan redaktor postawił na pierwszym miejscu autorytet szatana i też widać efekty
biniobill
Dziennikarz dostał polecenie od przełożonych więc spłodził odpowiedni artykuł w odpowiednim do takich treści czasopiśmie. Kimi są przełożeni niewierzącego dziennikarza?
LovVal
Mnie obraża ich ateizm, bo cały świat mówi o Bogu a te persony jak bydlęnta zaprzeczają oczywistym dowodom.
predex
Za kilka lat , nie bedzie tego gestu wolno wykonać, kara finansowa lub dyskwalifikacja.
rajmundos
Weź się fajtnij w swoją żarówę i się nawróć póki czas, człowieku
rysio
To jeszcze nie koniec. Kuczok twierdzi, że „sportowcy manifestujący wiarę” podczas transmitowanych zawodów obrażają jego „uczucia ateistyczne”.