Jazyk
Pozretia
547
csk.news 4 1

Homosexuálne zneužívania: liberálny biskup potvrdzuje pravdu

Zneužívanie [homosexuálov] sa udialo v šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch, keď "istý druh psychológie" hovoril o "príliš intímnom, afektívnom prístupe" medzi staršími a mladšími "ako spôsob integrácie mladších", biskup Manuel Linda Porto, Portugalsko, potvrdil pred sapo.pt (20. decembra).

Linda dodala, že v "čase nestability po Druhom Vatikánskom Koncile" došlo k zmene perspektívy Cirkvi a niektorí kňazi stratili základ "a ich myseľ".

V komentári k dvom homosexuálnym prípadom zneužívania maloletých v Portugalsku Linda dodal, že "tam bola nejaká intimita, ale nie intimita najšokujúcejších".

Obrázok: Manuel Linda, #newsWyfwpkvnpo
Zedad
Homosexualita související s pedofílií.
Zedad
Victory 2 včera
Chat Přestat sledovat
Nebudete-li činit pokání, zahynete! (Lk 13,3) /otevřený dopis biskupům Německa/

Uzná-li Církev, že dva chlapi jsou manželský párem, v souladu s exhortací Amoris Laetitia, tak bude lidstvo jako celek potrestáno. Budeme potrestáni všichni, protože od nejvyšší Církevní autority nemůže vycházet informace, že sodomský hřích již neexistuje!
Samson1
V tom případě by homoseualita existovala, ale už by neexistovala hierarchie. Od takových je potom nutné oddělit se jak apoštolové od velekněží. Soustředit se kolem kněží, kteří zachovávají Boží zákon a evangelium, tak jak se apoštolové oddělili od slepoty farizejů, zákoníků a velekněží. Ježíš sice řekl, aby je poslouchali co jim řeknou, ale aby podle jejich příkladu nejednali.
henta
To říká Patriarcha Eliáš od roku 2011- neplatné!!
.Když jmenuje tvůj kněz při vašichXY
.....papeže a biskupa spadající pod
vatikán.....jste na neplatné omši.
Ovšem vy jste se nechali zblbnout
že si máte myslet, /když bude jmenovat
jednotu víry s papežem a příslušným
biskupem/ tak si máte myslet, že
se svatou stolicí. Učí vás ješTě křivě myslet.
To snesete být s odpadíky a ještě ve vědomé lži????