Jazyk
Pozretia
977
Peter(skala) 11 3

* 11-12:00 / 12-13:00 / HODINA Milosti

V Montichiari (Taliansko) Panna Mária sa začala zjavovať v r. 1946 prostej, vtedy 36-ročnej, slobodnej žene - Pierine Gilliovej /1911-1991/. Pierina bola v tom čase pomocnou ošetrovateľkou v nemocnici. Zjavenia sa po odmlke devätnástich rokov presunuli na predmestie Fontanella. Keď cirkevné autority Pierine zakázali prístup na miesto zjavenia, Mária sa svojej vyvolenej duši zjavovala v jej súkromí až do roku 1983. V literatúre sa uvádza 8 zjavení v Montichiari, 4 zjavenia vo Fontanelle a asi 45 súkromných zjavení. Pierina pri zjaveniach videla, ako duše v pekle prežívajú pekelné muky. Dňa 13. júna 1947 svätá Panna Pierine povedala:

"Náš Pán Ma posiela, aby som priniesla novú mariánsku pobožnosť... Prajem si, aby 13. deň každého mesiaca bol slávený ako mariánsky deň. Dvanásť predchádzajúcich dní treba konať zvláštne prípravné modlitby. Tento deň by mal byť dňom zmieru za urážky, ktoré nášmu Pánovi urobili duše zasvätené Bohu. Svojimi vinami prebodli moje materské Srdce a Srdce môjho Božského Syna Ježiša Krista, akoby tromi žeravými mečmi."
Na vopred oznámené zjavenie 8. decembra 1947 už prišlo niekoľko tisíc ľudí. Panna Mária vtedy Pierine povedala:
"Svojím príchodom sem do Montichiari prejavujem prianie, aby som bola vzývaná a uctievaná ako Rosa Mystica. Želám si, aby sa 8. decembra napoludnie každý rok slávila hodina Milosti pre celý svet. Touto úctou bude získaných mnoho milostí pre dušu a telo... Želám si, aby za dosiahnuté milosti bola zhotovená socha Rosa Mystica s mojou podobou...a aby bola po zemi nosená v procesiách."

Modlitba k Panne Márii - Mystickej ruži:

Mystická ruža, Nepoškvrnená Panna, Matka milosti, klaniame sa pred Tebou, aby sme uctievali Tvojho Božského Syna a získali Božie zľutovanie. Prosíme o pomoc a milosť. Neodvolávame sa však na svoje zásluhy, ale len na dobrotu Tvojho materského Srdca a sme presvedčení, že nás vyslyšíš.
Zdravas', Mária...
Mystická ruža, Matka Ježišova, Kráľovná sv. ruženca a Matka Cirkvi, mystického Tela Kristovho, prosíme za svet, zmietaný nezhodami, o dar dorozumenia a mieru a o všetky milosti, schopné premeniť srdcia mnohých Tvojich detí.
Zdravas', Mária...
Mystická ruža, Kráľovná apoštolov, daj, nech sa okolo eucharistických oltárov rozkošatia mnohé kňazské rehoľné povolania, ktoré by svätosťou svojho života a zapálenou horlivosťou pomohli založiť kráľovstvo Tvojho Syna po celom svete. Rozlej na nás svoje nebeské milosti!
Zdravas', Mária...
Zdravas', Kráľovná...
Modli sa za nás, svätá Matka Božia!
Aby sme sa stali hodnými prísľubov Ježiša Krista.
Mystická ruža, Matka Cirkvi, modli sa za nás!
Ó, Mária, Mystická ruža, bez hriechu počatá,
Ochrana kňazov a zasvätených, prihováraj sa za nich u Ježiša! Amen.


Viac tu: zjavenia-svatych-vosvete.webnode.cz/…/a8-december-ros…

Viac tu: modlitba-kristovej-cirkvi.webnode.sk/…/a12-13-00-11-12…
Peter(skala)
poli75 pred 20 minútami
spravny čas je ZIMNY , nie letny. A v tom kostole mam ako prist hodinu dopredu ked je zavrety? a ako mam zostat hodinu po omši , ked o 15 minut začina druha omša a ludia sa striedaju?

Spravny čas je LETNY a odpoved na tvoju otazku je dôvod, prečo ludia chodia radšej do Medjugorja:

Ak nechceš byť knazom, aby si takto umožnil veriacim byť vo Večeradle s Pannou … Viac
Peter(skala)
poli75 pred 7 hodinami
a Panna Maria aj povedala či mame použit zimny čas alebo letny čas lebo som z toho mv pomykove teraz

Možno to povedala a o tom ešte nevieme, takže nám to povie niekto iný,ale tu ide o logiku, ktorá hovorí sama za seba:

Boh ustanovil čas na modlitbu a zjavenie, ked zjavenia su pred sv.omšou o 18:40 (v letnom čase) a po sv.omši 20:40 (v letnom čase).

Najp… Viac
poli75
spravny čas je ZIMNY , nie letny. A v tom kostole mam ako prist hodinu dopredu ked je zavrety? a ako mam zostat hodinu po omši , ked o 15 minut začina druha omša a ludia sa striedaju?
dáždik
www.lumendelumine.cz/index.php

Hodina milosti pro svět

7.12.1947 se zjevila Panna Maria s fatimskými dětmi, s Hyacintou a Františkem. Přišla oznámit tzv. Hodinu milosti, která se má slavit vždy v poledne dne 8. prosince.

Při zjevení v domě v Montichiari vyslovila Panna Maria toto přání: Přeji si, aby se každoročně 8. prosince od 12 do 13 hodin konala hodina modliteb za svět.

Tato pobož… Viac
Samson1
No, měli jsme hodinovou adoraci a modliteb, zakončené svátostným požehnáním.
sulnadzlato
To ti nepomůže,Samsonku,když žiješ v hříchu.
Peter(skala)
od 11-12:00 (Zimný čas)
od 12-13:00 (Letny čas)
poli75
takže tento sviatok sa slavi 8.decembra , plati zimny čas, takže adoracia je od 12-13 hod, vdaka za info Peter
poli75
takže kedy je ta hodina milosti? od 11-13 ???