Język
Wyświetlenia
768
ŚW.FILOMENA 1

Homoseksualna parafia i homoseksualista stawiani za wzór przez biskupa!

Z CYKLU: Homoherezja podnosi głowę

W diecezji San Diego biskup Robert McElroy stawia za wzór postawy otwartej na „społeczność LGBTQ” szefa duszpasterstwa młodzieży w parafii św. Jana, który nie tylko jest aktywnym homoseksualistą, ale też pracuje w organizacji, która wspiera „małżeństwa” osób tej samej płci i „święcenia” kobiet.

- To bardzo dobra rzecz - mówi o działalności homoseksualisty w parafii św. Jana Ewangelisty. I podkreśla, że cała parafia jest wzorem dla innych wspólnot jego diecezji.

Kłopot polega tylko na tym, że parafia ta proponuje przystępowanie do Komunii świętej wszystkich. Rozwodnikom w ponownych związkach, osobom w związkach niesakramentalnych, a nawet homoseksualistom w stałych związkach. A wszystko pod hasłem „nowoczesnej mszy”, do której każdy ma dostęp. To również trudno uznać za podejście katolickie.

Odpowiedzialny za młodzież w tej parafii Aaron Bianco działa zaś w organizacji Call to Action, która zupełnie otwarcie wzywa do celebrowania małżeństw homoseksualnych, święcenia kobiet, a także występuje przeciwko rzekomej opresji Kościoła wobec homoseksualistów i innych mniejszości seksualnych.

za: malydziennik.pl/homoseksualna-p…

______________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Kongregacja ds. Wychowania Katolickiego łagodzi wytyczne dotyczące seminarzystów o skłonnościach homoseksualnych

Realizacja wytycznych Amoris laetitia w diecezji San Diego


Orędzie Matki Bożej z Montichiari jest wołaniem o zagrożoną świętość kapłanów i osób konsekrowanych, jest wezwaniem do modlitwy...

Dominikanin Timothy Radcliffe: HOMOSEKSUALIZM TO WYRAZ CHRYSTUSOWEGO DARU Z SAMEGO SIEBIE...

I ZOBACZ:

Michael Matt: Musimy walczyć o Matkę Kościół - POLECAM !!!

Herezja i apostazja jest faktem. Nie widzi tego chyba tylko ten, kto nie ma pojęcia o tym, co to jest i jaka wiara katolicka.
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Franciszek - fałszywy prorok nakazał rewizję tłumaczeń tekstów liturgicznych ... !!!.
ŚW.FILOMENA
O Maria, sine labe concepta, ora pro nobis, qui ad Te recurrimus et pro omnibus qui ad Te non recurrunt et praesertim pro inimicis Sanctae Ecclesiae pro massonibus et commendatis Tibi.